je uz cas vysadit rajcata-papriky-okurky ven?



Lenka 2 - (42)
4.5.2007 16:43
Papriky ven nedávám vůbec a jestli rajčata ven v tom vám neporadím.... hlásí deště ale přitom 20°C takže snad dobrý ... Já je mám ještě malé, takže mě nic nehoní ale už jsem několikrát vysazovala i kvetoucí a dobře se ujaly.  Možná tohle mokré počasí jim prospěje víc než ty vedra. Na noc přes ně můžete přehodit textílii ....  (pro jistotu :-) 
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 162.128 (?), 4.5.2007 16:11, zobrazeno: 8672x
letosni teple jaro je podivne, vysazujete uz rajcatka a spol. ven? porad cekam na zmrzle muze, ale ac predpoved hlasila chladno, mame venku 20 stupnu. Rajcata mi pritom doma uz kvetou.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 238.108 (?), 4.5.2007 16:37
Ty největší jsem už zasadila, rajčata i papriky, ale na noc je přikrývám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Lenka 2 - (42), 4.5.2007 16:43
Papriky ven nedávám vůbec a jestli rajčata ven v tom vám neporadím.... hlásí deště ale přitom 20°C takže snad dobrý ... Já je mám ještě malé, takže mě nic nehoní ale už jsem několikrát vysazovala i kvetoucí a dobře se ujaly.  Možná tohle mokré počasí jim prospěje víc než ty vedra. Na noc přes ně můžete přehodit textílii ....  (pro jistotu :-) 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.1 (?), 6.5.2007 17:30
Prerostla rajcata vysadite sikmo do zemne spodni listy odtrhnout aspon se kvetenstvy dostane blize k zemi.Jeste zitra ma byt rano chladno a pak uz by to melo byt dobre jinak by se musely zakryvat papriky chladem prestanou rust a okurky jsou take nahle.     ky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Milan666 - (2), 7.5.2007 10:17
Tohtoročná jar je ozaj výnimočná,nebyť tých pár dní s rannými mrázikmi,tak priam ideálna pre pestovateľov rajčín a paprík.Myslím,že môžte sadiť vonku pokojne(ja už mám vonku asi týždeň)a predpoveď je priaznivá,aspoň u nás a u vás to je podobné(niesom z južného Slovenska).Táto plodová zelenina si priam vyžaduje voľnú pôdu,ale vyžaduje aj zmenu teplôt,myslím tým nočnú a dennú,kdešto vo vnútri sa snažíme udržiavať rovnakú teplotu a v noci ešte viac prikúrime,čo je  na škodu.A dážď?smelo vonku,nepoškodí,veľa úspechov
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 43.27 (?), 7.5.2007 15:39
Je fakt, že do zmrzlých mrznout nebude. Takže je to už celkem jedno, jestli je vysadím dnes nebo za týden a pak je za čtrnáct dnů budu na noc zakrývat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika