Příspěvky uživatele - viktor111

Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
papračky?a s cim prosim vas?hodim jadierko do zeme a za rok dva očkujem ci vrublujem, ale ten pocit, ze som si stromček urobil sam si nikde nekupim... nic v zlom ale celkom sa zdraham uverit tomu co pisete
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 7.2.2019
tie ceny tam cista zlodejina, nechapem...
Rajčata 2019, 31.12.2018
oxheart od sema sklamal mohol by byt lepsi corazon F1 od vilmorinu?chcel by som chutne paradajky v tvare bycieho srdca
Topaz nepřekonaný, 22.12.2018
u mna rastie topaz(m7)krasne zdravo, tohto roku bola na plodoch sadzovitost ale nie na vsetkych, chut mi vsak vyhovuje velmi, je dost iste za v zahrade pribudne este jeden topaz, takze za mna ano a ta krasna farba dužiny, jaj...
Rajčata 2019, 1.11.2018
to ja este len zhanam semena... mandat opat chut plodnost odolnost mne strasne vyhovuje, oxheart ma sklamal takze uz asi nie aj ked v salate bol super, start,spencer, orkado a moneymaker udajne vynikajuca chut nepestovali ste ho uz pan vladimir?dik... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 24.10.2018
ak sa nemylim, myslim,ze vy uz abatelku mate na zahrade, preco ste nekupil inu hrusku a do nej to nenastepil ci naockoval celkom prijemna a naplnujuca cinnost pre ovocinara... fakt ma to zaujima, od vas som necital tusim ziaden prispevok k... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 22.10.2018
ja neviem, ja v tom mam celkom zmatok, este pri vegetativnom mnozeni chapem, ze vlastnosti budu rovnake ako matersky strom... su tu vlakna kde sa rozobera vhodnost semenacov jabloni z vlastneho vysevu teda jablonovy semenac(semena z kulturnych... celý příspěvek >
Daytor, 20.10.2018
zahradnictvo šoka ponuka hrušky na podpniku daytor(asi jediny na slovensku, mozno aj v cechach)ale eshop nemajuteraz som volal s majitelom a vravel ze nevie ci to bude este robit ze mu to nerastie v skolke az tak akoby si zelal... ale skusit tento... celý příspěvek >
Vienská, 11.10.2018
zaujimala by ma afinita vienskej s dulovym podpnikom, neskusal nik?dakujem za odpoved
Melrose, 9.10.2018
no nadhera pane Vlastimile, dnes som kupil odrodu melrose na mm106,musim povedat, ze, vase prispevky ma ku kupe namotivovali, dufam,ze aj ja budem spokojny s odrodou ako aj vy, planujem ctvrtkmen...
Jofela, 14.9.2018
milan ale s tym toptaste mas pravdu aj u mna rastie zdravo a tohto roku som mal asi 15plodov(stromcek rok po vysadeni)sladkost a chut uzasna, ked tak bude kazdy rok ani ine slivky mi netreba... vruble haganty ti poslem ked chces napis do posty a v... celý příspěvek >
Jofela, 14.9.2018
milan serus a jak si u teba vedie haganta?
Parména šarlatová, 24.8.2018
serus Kamil a na com pestujes tu sarlatovu parmenu(podpnik myslim)inak pekne si to nafotil krasne zladena farba jablka so zapalovacom:))este sa ta spytam ked uz sme pri tych starych odrodach ktoru by si dal na prve miesto?teda v zmysle za ktoru by si... celý příspěvek >
Lumigreen, 24.7.2018
mam od nich jonagold, rubin,sirius, admiral... vsetky dosli v dobrej kvalite, admiral mal ulomeny koreň,ale tak stane sa... inak ochotne by mi ho vymenili, usudil som ze sa ujme aj tak a veruže veselo si rastie...
Švestky ve vlastní šťávě, 24.7.2018
tie pecky dodaju slivkovemu kompotu uzasnu mandlovu prichut v kombinacii so slivkovou jednicka, skusal som aj polene ale ten kompot mi tak nechutil, schvalne si spravte aj s peckami aj bez a porovnajte, rozdiel v chuti pre mna veliky...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika