Příspěvky uživatele - viktor111

Hardyho - pro a proti, 22.10.2017
Tak chlapi dik za reakcie... mozno som sa zle vyjadril, ten kompost je namiesany s hlinou... stromcek je vysadeny na kopceku ratam s tym ze to klesne o kolko uvidim na jar, dula je vraj hakliva na namrznutie preto som k nej nahrnul hlinu asi 10 cm... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 22.10.2017
no, tak hardyho zakupena a vysadena na dulovom podpniku MA(1rocny ockovanec s predcasnym obrastom)ako ju co najlepsie zapestovat nemam skusenosti s pestovanim hrusiek na dulovom podpniku... vysadbova jama 1meter siroka a 70cm hlboka vymenena a... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 14.10.2017
mna by zaujimalo akoby rastla hardyho na podpniku dula kedze udajne enormne rastie a dula ju dokaže skrotit, trufate si pan Ivan odhadnut velkost hardyho na dulovom podpniku u vas ako dospely stromček, inak hardyho na semenaci sa doziva vysokeho veku... celý příspěvek >
Melrose, 9.10.2017
Melrose Pozdně zimní odrůda jabloně Původ: USA. Kříženec odrůd JONATHAN A RED DELICIOUS. Vzrůst: bujná, v plodnosti středně bujná. Vytváří kulovitou korunu, plodí na krátkém dřevě. Plodnost: středně pozdní, průměrná, pravidelná Zralost: polovina... celý příspěvek >
Elstar, 3.10.2017
tak, možno máte pravdu, ktohovie... lenže admiral je odporucany aj na extenzivny sposob pestovania, ktoremu viac fandim, ktovie akoby sa spraval elstar na semenačovom podpniku... teda nič v zlom pan Polehla, viktor
Topaz nepřekonaný, 17.8.2017
Ked profici ponukaju topaz v kombinacii s bujnou podlozkou A2,nevidim dovod preco neskusit topaz navrublovat na vlastny semenač(uz mam takto spravene dve jablone rocne spiciaky, rastu ako z vody)jasne A2 je selektovana podložka kde su zname... celý příspěvek >
Šarka švestek, 18.7.2017
hagantu
Wiliamsova nemocna?, 14.7.2017
tak nikto neporadi co s tym?vykopat a spalit?neprenesie sa to na ostatne hrušky?
Wiliamsova nemocna?, 14.7.2017 Obsahuje fotku
hruška ma dva kostrove konare nastepene konferenciou krasne sa ujali, cely stromček dostaval postrek calypsom proti skodcom tak nerozumiem sam tomu jasne ani postrek nieje vsemocny, patranim na tomto fore mi to vychadza asi na fytoplazmozu ktoru... celý příspěvek >
Wiliamsova nemocna?, 11.7.2017 Obsahuje fotku
co je tej hruške?
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 19.6.2017
a nemoze to byt aj poskodenie mrazom?
Dlhé prírastky, 25.5.2017
a realne by ste o kolko zakratili tie prirastky?myslim zimny rez... podla mna ak o taku polovicu tak vam tam narastu 3-4 konkurenty, ktore musite neskor odstranit... osobne by om dal dole jednu tretinu to by mohol konarik aj dobre obrast rodivym... celý příspěvek >
Očko vs vrubeľ, 13.4.2017
zdravim chlapi, na hruškach mi rastu aj očka, ktore som dal v auguste aj vruble co som dal v januari, su to vsetko zatial špičiaky... co je lepsie zapestovat uslachtilu odrodu z očka alebo vrubla su tam nejake pre a proti, dakujem za odpovede...... celý příspěvek >
Krasokvet žlty, 18.3.2017
moze niekto objektivne zhodnotit tuto odrodu, chystam sa na nakup do ovocnej skolky kde ju maju v ponuke, ze ci neskusit tuto staru odrodu ponukaju ju mm106
Choroba alebo škodca na Moruši?, 9.3.2017
ja mam ciernu morusu uz aj plodila skvele sladkokysele plody, ale na listoch nejake napadnutie, asi pred rokom som volal stanislavovi stroskovi(najvacsi pestovatel morusi na slovensku)ten mi vravel okrem ineho ze to moze byt aj z kyslych dazdov a ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika