Příspěvky uživatele - viktor111

Topstar plus, 10.11.2017
tak počkaj peter myslim, že miloš sa pochvalne v nejakom prispevku vyjadril k poloslivkam co maju zenske mena(hanita, haganta,katinka)myslim, ze nezatracoval ani seriu topov len bol z nej menej nadseny...
Hrušeň Bohemica, 8.11.2017
viem a vedel som ze existuju rozne dulove podpniky a teraz si zoberte ze na rastlinnom pase bohemiky je len podpnik: dula! nic viac, este sa so mnou predajca prel, ze vypestok nemusi mat urceny aka je to dula, ze staci len dula a hotovo... tak som... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 8.11.2017
dakujem za reakciu pan Ivan, myslel som, ze bohemika rastie silnejsie ako konferencia, too by som ju mohol navrublovat na stromček kde mam wiliamsovu a konferenciu sucasne... to je uz asi ale otazka na niekoho ako pan Miloš, vy ak sa nemylim... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 7.11.2017
Vcera som zakupil vypestok bohemiky na dulovom podpniku ba-29,udajne ten dulovy podpnik rastie o dost silnejsie ako dula MA, aj tak si spravim vlastny stromcek na semenaci, inak volal som do ovocnej skolky a bohemika na dule ma vraj vybornu... celý příspěvek >
Rubinola, 3.11.2017
Kukám na tie vaše fotky asi si zakupim este aj rubinolu, hanba mi, že ju este nemam... A2 ci mm106?stale nechapem ta A2 je niečo ako semenac, pri semenaci sa furt spomina aj mozne zdrobnovanie plodov, ta A2 to ma ako ze nezdrobnuje?
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 31.10.2017
pozrel som, ale ja by som bral asi tu m7 radsej, neviem preco ponukaju aj semenc ale zrejma sa ligol hodi aj na semenač a nebude zdrobnovat plody
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
a načo by sme to skusali?ved je to aj skusenostou aj teoriu strata casu a doslova mrhanim energie
Kde koupit jabloň Pinova, 28.10.2017
stape vajda, čaklov ovocna školka este ju maju v ponuke na m7,viktor
Merkur, Shalimar, 28.10.2017
prečo ste radsej nevolil cestu prestepenia?tipujem ze to mate na m26 zosadit celu korunu a na kmen dat jeden dva vruble neni skoda dobre zakoreneneho a ujateho podpnika... viktor,3rocny na m26 teraz som to precital... tak skoda mlady stromcek, vruble... celý příspěvek >
Vrublovanie zo špičáku?, 27.10.2017
isteže da, sam som to tak robil, vruble zo špičiaku hrubky ceruzky su paradne na preštepenie inej jablone...
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 26.10.2017
vandu mam na colte rastie krasne a zdravo ani tohtorocna zima jej neublizila a ze bola kruta:))rastie velmi pekne, venda zase nerastie nejako bujne neviem porovnat povedzme s podpnikom vtacnica:)na okraj katalin na mahalebke mi tiez rastie slabsie,... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
takže odvolavam, dakujem za upozornenie, moja chyba, bol som nedosledny, viktor
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
agrofruct na stranke neuvadza pri odrode typ podpnika, predtym ste tam volal?
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 23.10.2017
hardyho maslovka na dule MA, RAJKA (M7),kATINKA(St.Julien),este ma laka sirius... viktor
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 22.10.2017
chcel som dnes objednat sirius na m25 ale prebehol som diskusie a citam ze je uz rezistencia prelomenatak kupit ci nie ten sirius?m25 a bujnost mi sedi aspon by to nebol nejaky mrzak co nechce rast, neviem čo robiť... rada skusenejsich by pomohla,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika