Příspěvky uživatele - viktor111

Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 9.3.2017
klasicke delenie sliviek u nas na vychode slovenska v povedomi dedinskeho cloveka slivky červenovky a bystricke tie druhe koli tlaku šarky prakticky nepestovatelne ale inak famozna tuha duzina vyrovnany pomer cukru a kyselin stromy v okoli ktore... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 19.1.2017
chlapi, chlapi,prisím Vás to je uplne jednoduche vacsina ludi nechce a nema zaujem riesit tieto veci chcu pocut vidiet a verit tomu ze budu mat take iste plody ako v katalogu o tom je reklama predsa, ak by 90 percent zakaznikov bola ako pan vyslozil... celý příspěvek >
Spolahlivo rodiace jablone, 19.1.2017
V niektorej diskusi tu bolo spomenute ze najviac odolnejsi na podnu asfyxiu je podpnik m7 podla majitela udajne zvladol aj dvojmesacne zamokrenie uplne pod vodou bez poskodenia, co je to ale platne ze m7 vydrzi a uslachtila cast chyti z tej vody... celý příspěvek >
Sila myrobalanu, 7.1.2017
Zajímavost - naroubovaná švestka co dokaze myrobalan, v niektorom vlakne pan miloš upozorňoval na silu prerastania myrobalanu, nik neodstranil prerastajucu cast a takto si myrobalan excelentne obehol nastepenu odrodu, viac video
Spencer, 11.12.2016
vela zalezi aj od toho kto ako berie veci, mne napriklad pitvanie viet od pana vyslouzila alebo jeho upozornenia na gramatiku i ked niesom cech vobec nevadia skor ma zaujimaju jeho skusenosti s pestovanim ovocnych stromov ostatne beriem ze kazdy sme... celý příspěvek >
Jonagold vs Jonathan, 8.12.2016
a za aky cas vstupi admiral na mm106 do plodnosti alebo na m25 ak sa uz o tom bavime, to chapem ze na m26 to bude asi druhym tretim rokom, ale nemyslim si ze admiral na bujnejsom podpniku zarodi zase po desiatich rokoch
Jonagold vs Jonathan, 7.12.2016
Pytal som sa preto ze sam mam mlady stromcek jonagoldu, ktory planujem zosadit az na podpnik(mm106)ten ma hrubku teraz asi dva centimetre a nastepim admiralom ak zhodnotim informacie ohladom admiralu a jonagoldu nemam nad cim vela premyslat vyhrava... celý příspěvek >
Pole, 6.12.2016
Tento clanok len povrdzuje domienku pana V.
Jonagold vs Jonathan, 3.12.2016
Pestuje niekto obe odrody sucasne na zahrade a vie porovnat prednosti a nedostatky odrody z hladiska pestovania a uzitku?dakujem
Vlnatka krvava, 15.11.2016
Darovana jablon neznameho povodu pravdepodobne na semenači z lesa pred rokmi bola asi napadnuta vlnatkou spominam si ze na kmeni pri zemi to bolo obalene akoby bielou pavucinou a potom to zacalo cernat praskat strom ako tak este zil niekolko rokov... celý příspěvek >
Admirál, 14.11.2016
pri tom istom sposobe rezu a zapestovani kostrovych konarov mi melodia ukazkovo ako z ucebnice reagovala na rez zatial co topaz nasadzoval konare dost vertikalne a pri tretinovom krateni mi vznikli hluche miesta uz to asi neopravim, tak mi povedzte... celý příspěvek >
Melodie na M9, 11.11.2016
ja mam melodoi na mm106 a nerastie nejak bujne na m9 to pestujte ako zakrpok prejdite si diskusie uz sa to tu viackrat zaoberala alebo na nete mate navody ako tvarovat zakrpok, inak chut jablka mate sprostredkovanu?ci ste ho aj niekedy ochutnala?aby... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 9.11.2016
Pan Polehla vazim a cenim si vase skusenosti o ktore sa chcete podelit tak ako aj pan Vysložil, Hlavaty a mnohi ini za co im takto verejne vyjadrujem vdaku a uznanie, ale tuto vasu teoriu mi rozum neberie nech sa snazim ako snazim, nechcem s vami... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Pan Polehla, pozorne som si precital vami zmienovanu diskusiu, nic okrem vnucovania vlastneho nazoru a skusenosti z vasej strany som tam nenasiel, coby ma naozaj presvedcilo o doveryhodnosti toho co obhahujete, za dalsie ohanate sa tam, ze mate rad... celý příspěvek >
Podpnik m25, 8.11.2016
Zdravim priatelia... dnes potvrdena objednavka admiralu na m25,slecna na odbyte ma svetosvete presviedcala ze je to slaby podpnik, avsak ja viem svoje, ze je to silny vegetativne mnozeny podpnik, len tak na okraj mate s nim niekto... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika