Příspěvky uživatele - viktor111

Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
dik, za odpovede, v podstate si mysim to iste čo tu zaznelo... kamile mam semenace jabloni o hrubke ceruzky(je pravda ze som ich poctivo hnojil krystalonom gold)takze vruble maju viacero moznosti, bud na stromek ci na vlastne semenače... uz ma svrbia... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
rubin je druhy rok po vysadbe... planujem nastepit na jednu vetvu gold bohemiu(mutacia rubinu) a este by som na druhu vetvu matčino(vruble uz mam)...mozem tam dat to matčino?viem aky charakter vetvenia a rastu ma rubin preto sa pytam, viktor
Jaký nůž na roubování?, 24.1.2018
ale no, nezavadzajte furt... ludia nenechajte sa odradit pre amaterske pouzitie je odlamovak najlepsia verzia pomer cena vykon, vrelo doporucujem pouzivat odlamovaci nož na vrublovanie, ziadne brusenie ziadne obtahovanie len vymenit cepel a ideme... celý příspěvek >
Choroba Admirálu, 22.12.2017 Obsahuje fotku
admiral na m25,akurat mi vrta hlavou, prečo je tam zrastova hrča, žeby šlo o zamenu a poslali mi to na m26?na 25 by to asi admiral nemal robit, či zle nastepene?co myslite?
Kyselejší odrůdy na vaření, 4.12.2017
zdravim ťa Kamil, mohol by si napisat ake mas skusenosti s touto odrodou?hodila by sa do extenzivneho sadu na vysokokmen, teraz som cital, že chut plodov je horsia a ze trpi chrastavitostou, ale ze dlho vydrzi v pivnici, dik
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
ale sak pohoda Ivan ja ta tu mam rad, rubinola je krizenec primy a rubinu, neviem ci nieco vzislo z krizenia primy a vandy... vedel som ze topaz je rubinova odroda preto som sa nad tym pozastavil
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Ivan si to poplietol topaz je krizenec vandy a rubinu, nie primy a vandy
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 2.12.2017
ja sikam k mladym stromkom verim tomu ze moj moč odpudzuje hryzce hraboše a myši... ale nie učurať mlady stromek tak meter od neho to davkovať
Rubinola, 27.11.2017
dnes pribudla na zahrade(zatial este vo vedre s vodou)rubinola na mm106,bola by dobra volba spravit z tejto kombinacie polokmen?osobne si myslim ze ano podpnik je bujnejsi aj odroda rastie bujne...
Hrušeň písečná, 25.11.2017
na kompot bude asi najlepsia wiliamsova caslavka co sa tyka hrušiek a na jablkovy kompot aku odrodu by ste doporučili?dakujem za odpoved
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
no, to mate pravdu pan Miloš, akurat že neodpovedate na otazku, ale problem, ktory este ani nevznikol
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
jabloň ligol na podpniku P60,40cm pod povrchom kde by stal je kanalizacna pripojka(este k tomu je tam spoj)zasadit ci nie... na jar som vykopal o kusok dalej burlat na vtacnici ten by mi asi tu pripojku rozdrtil casom... radte teraz
Fruca stlpová slivka, 14.11.2017
dobre vam ide karta chlapi pobavili ste ma
Sirius, 14.11.2017
teraz vam nerozumiem, m25 je minimalne tak silna ako A2 dokonca niektora literatura uvadza ze podpnik m25 je silnejsi ako A2...MYSLIM ZE SA UDAVA ZE JE TO 90 PERCENT SEMENAčA TA M25...prečo potom nie vysokokmen?
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 13.11.2017
pan Ivan, ked sme uz skoncili pri vine z jablk ste nikdy neskusal robit vinko?mne raz jeden stary zahradkar dal ochutnat domace jablckove vinko, celkom fajn az som sa divil ze je to z jablk:)))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika