Příspěvky uživatele - 168.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 3.2.2024
Vyvýšený záhon je super, kameni použijte na něj.
Papriky 2024, 3.2.2024
Hamíka jsem dávala vždy po jednom, ale jednou mě napadla dat je spolu. Úroda byla malá. Co z jedné rostliny kdysi, ze dvou bylo tentokrát. Dobře se o ne starejte a hnojte. Já jsem to asi dělala špatně. Už nikdy jsem po dvou nedávala. Dávám po jedné... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 25.1.2024
Mám zkušenosti, že mochyni lze úspěšně pěstovat jen ve skleníku (400m n.m.). Na jižní Moravě to jistě není problém pěstovat venku. A sít hned po novém roce. Jen to zaštipovani bude asi problém, bez toho taky špatně dozrávají. Moc plodů, špatná... celý příspěvek >
Keřová višeň, 29.8.2023
Mám ji asi 5 let. Loni jsme ochutnali, letos jsem to nechlala hodně dozrát. No, trpké je to i tak. Dala jsem je do rumu, ale moc se to nevylepšilo. Chytila moniliózu, to jsem se někde dočetla, že je časté. Tak jsem zvědavá, jak se se to vyvine příští... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 9.7.2023
Mám muchovník odrůdu Martin. 2 roky nic nedělal. Teď ho mám asi 5 let. Je moc dobrý, ale úrody moc není. Musí se přikrýt, jinak ho ptá i sežerou.
Rozmnožování muchovníků, 9.7.2023
Mám muchovník Martin. Po vysazení z květináče nedělal nic 2 roky. Pak jen trošku bobulek. Nyní ho mam 5 let a uroda moc není. Musí se to dost hlidat před ptáky.
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 25.7.2022
Ještě si dovolím jednu poznámku: to mnohočetné květenství vypadá jako odrůda ILDI. Je žlutá. Tak počkám, jak se budou vybarvovat. Rajče Ildi
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 25.7.2022
Vliv nemá: je míněno to, že se nic zásadního v pěstování nezměnilo. Mám rajčata i na jiných záhonech a jen tato odrůda Okrádo (fy SEMO) je ze stejného sáčku druhým rokem stejně nevýnosná. Z 20 rostlin jsou maximálně 3 originální. Jinak to vypadá na... celý příspěvek >
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 25.7.2022
Orkádo je velice chutné rajče a taky hodně vydrží. Pěstuji ho řadu let. Letos je ale každé druhé "koště". Z 20 rostlin tipuji 3 originál- Loni to bylo podobné. Ostatní mají malý podlouhlý tvar a je jich hodně málo. Tím myslím jeden až dva plody na... celý příspěvek >
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 25.7.2022
Bude to zajímavá odrůda, ale původní měla být buď Zlatava F1 (oranžové) nebo Gallant F1. Při výsadbě jsem si je neoznačila, protože Zlatava zůstane oranžová, tedy je snadné je rozpoznat. Při setí k záměně dojít nemohlo, známá jiné odrůdy nesela, jen... celý příspěvek >
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 24.7.2022 Obsahuje fotku
Letos mi z rajčete Orkádo vyrostli koště, které má jen listy, téměř žádné plody. Tuto odrůdu pěstují dost dlouho a vždycky mělo vysokou úrodů. Počasím to být nemůže, z toho sáčku jsem sela i loni a to jsem to na počasí sváděla. Stejně tak darované... celý příspěvek >
Zkušenost se sekačkou Partner 553 CM (P53-625D), 12.9.2021
Zdravím, řešil jste někdo výměnu klínového řemene? pro mě je nepochopitelné dostat zpět na své místo plastový kryt, který je nad nožem a má být převlečen přes řemenici na unašeči, tak, aby řemen při "povoleném" pojezdu nevypadl z řemenice (a taky aby... celý příspěvek >
Nezralá rajčata - vaření?, 4.9.2021
Divím se, že mají Italo é ještě kosti: od dětství rajčata, pak kávu a taky dost kouří. Ten lékař byl velký šprýmař. Naštěstí nejsou všichni takoví.
Spor se sousedem, 30.3.2021
Proč by se měl strom zničit? A když, tak bohužel, dal jste ho špatně. Dejte si tam, metlovitou švestku, ne se širokou korunou. Soused musí pod meruňkou chodit a bude hůř, pořád roste, Jsou to mohutné stromy. Moji sousedi mě taky obtěžují:.všechno... celý příspěvek >
Kdy pikyrujete rajcata?, 29.3.2021
Jsem amatér,  seju do truhlíku 40 cm asi 3 cm od sebe do kupované zeminy s aktivním kompostem. Mají tedy výživu. Nechám růst, až mají kmínek. Jsou to už pěkné rostliny, když je dávám do kelímku od velkého jogurtu. Hezky je tam posadím a zahrnu i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika