Příspěvky uživatele - 200.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jaký křovinořez, 24.6.2008
Prestoze mi je jasne ze budu povazovan za zpatecnika, nerkuli rejpala, nemuzu si pomoct. Nejlepsi vec na koseni travy je kosa, proboha porizovat si krovinak na nejakych ubohych 1000 m, myslim ze je spousta lepsich investic. Navic kdyz kosou se... celý příspěvek >
Popraskané plody ríbezle, 23.6.2008
Ani já nevím co by to mohlo být. Jen tak mimochodem proč jste si nekoupil keř? Stromek je mnohem méně odolný i úrodný.            Ing. Řehoř Fidla
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 14.6.2008
Stačí kosa za pětikilo, ale proti gustu...            Ing. Fidla
našel jsem orchidej v přírodě a nevím jaký druh to je, 12.6.2008
Je zajimave sledovat rozsireni jednotlivych druhu rostlin, tedy i vstavacu. To so je v nejake oblasti druh velice hojny, coz vstavac muzsky na Valassku stale je, muze v neprilis vzdalene oblasti druh z nejvzacnejsich. Coz je presne pripad vstavace... celý příspěvek >
Prořezání starých třešní, 11.6.2008
Je mozno upresnit co to je presne rez na Zahnuv pahyl? S panem Mravencem moc nesouhlasim ze tresen nema rada zmlazovaci rez, naopak bych rekl ze ho snasi lepe nez treba jablon, urcite aspon radikalnejsi formu. Rekl bych ze tresen by mela krasne... celý příspěvek >
Zlomený stromkový angrešt, 10.6.2008
Pokud to aspon trochu drzi pri sobe, neni li to zcela na 2 kusy melo by pomoci prelepit to naplasti ci kobercovkou a pevne aspon na 2 mistech privazat ke kulu. Zachranili jsme takto v minulosti uz nekolik... celý příspěvek >
čačanská lepotica, 10.6.2008
Ze by to byla prace pilatky svestkove? Cacanske svestky patri mezi pilatci oblibence.     Ondra
Uzravani tresni, 10.6.2008
Zdravim vsechny milovniky tresni! Mam dotaz ohledne uzravani tresni. Jestli mate taky pocit ze se velmi zkracuji intervaly mezi uzranim jednotlivych druhu tresni. Abych to rozvedl. Za meho detstvi vzdy byly prvni tresne v poslednich majovych dnech.... celý příspěvek >
Brouci na třešni, 10.6.2008
Nemohlo by se jednat o moniliovy uzeh? Soudim podle fotky zaschle vetvicky, pokud se na napadnutych vetvich vyskytuji kapky pryskyrice mohlo by to byt ono, jakkoliv na tresnich neni vetsi napadnuti bezne. Mechanickou ochraou je peclive odstranovani... celý příspěvek >
jméno je mi neznámé, 8.6.2008
Tak jsem se dival na fotku. O Vlkovu by se jednat mohlo, i kdyz musel bych ji videt na vlastni oci abych mel jistotu. Jeste k teto odrude, je to srdcovka, a kvete pozdeji nez jine tresne cca 5 dni pozdeji nez Napoleonova, kvete ta vase rovnez... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží - pro p. Boštičku a jiné, 5.6.2008
Blahopreju pane Vyslouzile, excelentni prispevek.Nazor docenta Krsky je nutno opravdu brat za definitivni aspon co se sarky tyce.            pekny vecer    Ondra
jméno je mi neznámé, 5.6.2008
Pane inzenyre Mravence, Napoleonova to snad nemyslite vazne!! Bylo jasne receno ze se jedna o ranou odrudu. Ve 400 m a zacatkem cervna, no snad by mohlo jit i o srdcovku jmenem Vlkova, mame 2 stromy na zahrade. Ted zrovna zacinaji zloutnout. Jeji... celý příspěvek >
Cibule sibiřská, 4.6.2008
Nechci rejpat, nemám to v povaze, ale zajisté myslíte 2 cm. 2mm to by byla pažitka.            Ing. Fidla
Pěstování porku - cervivost, 4.6.2008
Ja mam zkusenosti s pestovanim porku dosti znacne, sveho casu jsem pestoval nekolik set sazenic. U nas bylo rovnez znacne napadeni vrtalkou, ale na rozdil od cibule v tom nevidim probllem, rostliny se s tim v pohode vyrovnaly. Vetsi problem mam s... celý příspěvek >
dá se česnek hnojit?, 4.6.2008
Cesnek se doporucuje sazet az koncem rijna hlavne z duvodu potencialniho skudce molika cesnekoveho. V pripade ze cesnek vyklici jeste pred zimou klade do sazenic vajicka a to velmi peclive, do kazde jen jedno. Nevim ted jak presne skody pusobi, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika