Příspěvky uživatele - 84.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
koupe hadice 3/4 na zahradu, 9.8.2008
Stačí na konec této levné hadice dát rychlospojku s jednocestným ventilem ("stopkou"). V hadici pak zůstane voda a nezalamuje se.
můžu ještě zachránit staré jabloně?, 9.8.2008
Já bych také ještě počkal. Doporučuju důsledně ošetřovat fungicidy i insekticidy. Řeším od loňska podobnou situaci, na jaře jsme také velmi prořezávali, pak jsem provedl 4x postřik fungicidy a 2x proti mšicím, a rozdíl mezi částmi stromů, kam dosáhnu... celý příspěvek >
Poradíte mi někdo? Babička to nazývá Karhátí, 8.8.2008
Já ji pleju Bofixem a je to velmi znát.
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 6.8.2008
Dá se ta drť použít i na lisování moštu? Nebude mošt cítit "po železe"? Calvados už pálit nikdy nebudu, nestálo to za tu práci, ale rád bych průběžně zavařoval jablečný mošt.
Hniloba letních jablek, 6.8.2008
Já jsem na tom stejně, připisuji to tomu, že jsem začátkem června musel přerušit stříkání proti padlí, strupovitosti a hmyzu (nedostal jsem se na chalupu, neb jsem měl enormně práce). Teď právě přemýšlím, jaký prostředek použít, abych houby alespoň... celý příspěvek >
Určení odrůdy letních jablek, 4.8.2008
Děkuji. Překvapilo mě, že se o ní píše, že je náhlá na strupovitost a padlí, přitom letos jablka dopadla podstatně lépe než Letní průsvitné, o kterém jsem se kdesi dočetl, že je jako "plevelná" odrůda odolnější.
Určení odrůdy letních jablek, 3.8.2008 Obsahuje fotku
Věděl by někdo, o jakou odrůdu letních jablek se jedná? Letos jsme je sklízeli dnes, loni asi o týden dříve. Pro měřítko je přiložená zátka od minerálky. Děkuji.
Benzinový vyžínač, 1.8.2008
S podobnou "argumentací" mi odmítli uznat záruční opravu, navíc žvanili cosi o přetížení a namotané trávě - ani jedno nebyla pravda. Kluzné uložení bovdenu se přehřívá i při provozu bez žací hlavy, naprázdno, a i po důkladném namazání... celý příspěvek >
Benzinový vyžínač, 1.8.2008
Od vyžínače MTD 700 utíkejte, co Vám nohy stačí! Mám ho zahozený v koutě dílny - je to velmi špatně zkonstruovaný krám!!! Dole u žací hlavy je jen třecí ložisko, plastová hlava se proto přehřívá a následně dochází k jejímu změknutí a ustřihnutí.... celý příspěvek >
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 31.7.2008
Nevím, zda to patří právě do tohoto vlákna, ale zajímalo by mě, jak "kompatibilní" jsou azalky a rododendrony co do nároků na půdu, světlo atd. Jinými slovy, přesadil jsem azalku na nové místo, uchytila se bez problémů, kvetla jako o život... celý příspěvek >
Co vysadit na břeh potoka?, 31.7.2008
Olše, ty ale rostou pomaleji.
clemantisy - jak množit, 31.7.2008
To je dost dobře možné. Pokud se mi to správně vybavuje z biologie ze střední školy, hybridní rostlinu (tj. vzniklou zkřížením dvou jiných) lze beze změny množit pouze vegetativně (tj. řízkováním, hřížením...). Pokud se vysejí semena hybridu, v... celý příspěvek >
kamenný plot, 30.7.2008
Proti mechu by měl pomoci postřik zelenou skalicí (síranem železnatým).
Perovskia - množení?, 30.7.2008
Je lépe množit semenem, nebo lze řízkovat? Pokud ano, kdy a jaké řízky nařezat? Děkuji.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Já tahám kabel taky a štve mě to méně než poslouchat randál benzinového motoru
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika