Příspěvky uživatele - 84.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Had na zahradě, 22.6.2008
Budiž, vysvětlit tedy dětem rozdíl mezi užovkou a zmijí. Děti stejně mají z hadů (pavouků, brouků atp.) přirozeně respekt - své 3leté dceři musím vysvětlovat, že se zlatohlávka bát nemusí - a i ta zmije raději uteče, než by na sebe dala šlápnout. Ve... celý příspěvek >
Had na zahradě, 22.6.2008
Vysvětlete dětem, že je to zvíře, kterého není třeba se bát. Ostatně než by na ni šláply, uteče.
Borovice u domu, 21.6.2008
Pokud si dobře vzpomínám na poučku ze školy, má borovice jeden hlavní kořen, který jde do hloubky, a jen vedlejší do stran (narozdíl od smrku, který koření mělce a široce. Podle mě se tedy, navíc s uvážením shora řečeného, obávat nemusíte.
Lebeda v travniku, 21.6.2008
...případně samostatně Starane a MCPA s různými obchodními názvy..
Postřikovač Hecht 412, 19.6.2008
Jestli jsem to správně pochopil, protíká roztok přes závit? Pokud ano, pak by stálo za zkoušku utěsnit to např. silikonem nebo "tekutou koudelí" Den Braven, anaerobním těsnicím prostředkem na závity. Pokud to nelze kvůli ztracenému účtu... celý příspěvek >
Roundup Energy 450 SL - zkušenosti?, 17.6.2008
Má někdo, prosím, zkušenost s tímto druhem Roundupu? Podle reklamních plků výrobce by měla účinná látka rychleji pronikat přes list a rychleji se rozvádět do kořenů.
Strunová kosačka Noell, 17.6.2008
Jak už bylo řečeno, lijte tam toho oleje víc - poměrem 1:25 nemůžete nic zkazit. Nelijte tam ale olej M2T, ten se hodí do Trabanta nebo Jawy 20, ne do vysokootáčkové zahradní techniky. Pokud nastane problém, běžte to reklamovat k prodejci, uvidíte -... celý příspěvek >
Marze, 17.6.2008
V tom s vámi na 100 % souhlasím. O traktorech Deere nic nevím, ale zato vím, že spojky Delphi, tlumiče Monroe a svíčky Champion (vše tzv. "americké" výrobky a značky) jsou kvalitou o několik tříd níže než evropské nebo japonské.
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 16.6.2008
Teak odolný je, příbuzní mají sadu a i po několika letech vypadá skoro jako nová. O eukalyptu bohužel nic nevím. Velmi odolný je také akát ev. tropická akácie. Kupodivu se prý pro zahradní nábytek nehodí dub - nevím proč.
Mšice na růžích, 16.6.2008
Stejnou službu odvede např. Decis. Stříkal jsem jabloně protu padlí a mšicím a všiml si, že růže jsou jimi také napadené - poupata byla mšicemi doslova obalená. Postříkal jsem je zbytkem roztoku a druhý den po mšicích nebylo ani stopy. Růže jsem... celý příspěvek >
vlastní mrkev x kupovaná, 15.6.2008
Pokud se někomu chce půl roku poskakovat kolem záhonu proto, aby ve výsledku sklidil 5 kg mrkve podprůměrné kvality, prosím, je to jeho věc. Já si na ten záhon raději zasadím květiny ev. exotickou zeleninu, kterou v obchodě nekoupím .
vlastní mrkev x kupovaná, 15.6.2008
Moje máti je zahradnice a věří spíš na okopávání a ruční práci než na chemické přípravky, ovšem zhruba loni na pěstování mrkve nadobro zavevřela - spočítala si, kolik ji stálo osivo, kolik času tomu věnovala a kolik z úrody se jí povedlo zachovat do... celý příspěvek >
ředkev, 15.6.2008
Značná . Nebudete vědět, co s nimi. 50 % bílé ředkve, kterou jsme loni vypěstovali z osiva zakoupeného v samoobsluze a o kterou jsme se dál nijak nestarali zůstalo na záhonu a vykvetlo, protože a) ředkvičky byly dost ostré a brzy se přejedly, b)... celý příspěvek >
Typ čerpadla, 14.6.2008
Budiž, já jsem vycházel ze spolehlivého zdroje (švagr), kterému se membránové čerpadlo neosvědčilo, který jej navždy proklel a pořídil šroubové. Sám jsem si pořídil to, které jsem zmínil a které mi už dlouho dobře slouží. Nic jiného v tom není.
Typ čerpadla, 14.6.2008
Pokud vím, jsou membránová ponorná čerpadla velmi háklivá na průnik mechanických nečistot. Pochopitelně nevím, jak to v dané studni vypadá, ale možná by bylo vhodnější čerpadlo s oběžným kolem. Z těch je běžně dostupné např. čerpadlo DAE Voda v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika