Příspěvky uživatele - 84.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 1.6.2008
Pravděpodobně jde o Cevamit: https://www.zahrada.cz/forum/zahradni-cesty/jak-delit-a-opracovavat-kamen-46310/?retezec=trhaviny
Stavba trativodu k odvodu dešťové vody, 1.6.2008
To je velmi zajímavé. Jak by šla spočítat velikost jímky pro odvod a zasákávání vody pro odpady - řekněme aby byla jímka dost velká pro zasákávání jednorázového odpadu 10 l z dřezu, 10 l z umyvadla a 100 l ze sprchy ev. vany při průměru 60 cm (tj.... celý příspěvek >
Několik otázek k nopové fólii a drenáži, 30.5.2008
Tato problematika bude zřejmě komplikovanější, než by se zdálo. Pokud by někdo řešil totéž, co já, zde je užitečný odkaz.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
Spartu 25 jsem měl půjčenou a bez problémů jsem s ní posekal zahradu 2000 m2. Pán ob příspěvek nahoře se spletl "jen" o dva řády. Než na mě někdo začne pokřikovat něco o tom, že dělám reklamu Mountfieldu atp. - sám teď mám křovinořez jiné... celý příspěvek >
Několik otázek k nopové fólii a drenáži, 29.5.2008
a) Kterou stranou patří nopová fólie nahoru - tou, kde jsou nopy až k okraji, nebo tou, kde je asi 10 cm fólie hladká, bez nopů? Výrobce to v návodu k montáži neuvádí, asi předpokládá, že to každý ví Pozorováním jsem zjistil jen tolik, že to někde... celý příspěvek >
okousané kosatce, 29.5.2008
Pomůže mulčování okolí kosatců?
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 26.5.2008
OK. Nemůžu vědět všechno. Teď hlásí parna, pomůže proti nebezpečí "úpalu",  když postřik použiju až po západu slunce?
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 26.5.2008
Podezírám mšice - mám to na švestkách také a na jabloních hned vedle mšice dozajista byly.
Obaleč jablečný, 25.5.2008
Padlí zatím držím v mezích (Delan, Rubigan, Discus), květopasa a mšice jsem snad také zastavil (Decis). Obaleče jsem zatím nepostřehl. Na dvou stromech se mi zřejmě padlí zastavit nepovedlo, asi jsem prošvihl nejvhodnější termín 3. postřiku nebo měl... celý příspěvek >
pampeliška, 19.5.2008
Selektivní herbicid na dvojděložné plevele - Starane, z běžně dostupných v železářství atp. Bofix, Plevel-stop selektivní (to je totéž) aj. Pampelišky hubí poměrně rychle a spolehlivě, mám to vyzkoušené. Sem tam roztroušené pampelišky jsou v... celý příspěvek >
Podélně zkroucené listy hrušně, opletené "pavučinou", 17.5.2008
Uvnitř svinutého listu jsou černé "tečky", možná vajíčka? Opodál jsem si všiml cca 3 mm velkého žlutavého pavoučka, nevím ale, zda s tím souvisel. O co by se mohlo jednat, případně jak napadení řešit? Děkuji.
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 17.5.2008
Neviděl jste to, takže ani nevíte, že se tam žádná tráva nenamotala a že jsem kluzné ložisko měl namazané penetračním olejem a vazelínou pro homokinetické klouby s MoS. Nevadí, dnes jsem si koupil křovinořez.
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 16.5.2008
Povedlo se mi odrbat už druhou plastovou, po zahřátí se ustřihla. Zatím jsem v železářství atp. jiné než plastové neviděl. Připojení je na šestihran 17 mm. Děkuji.
Červený rybíz - invaze mšic, 16.5.2008
Reldan se zdá díky dlouhodobému účinku lepší než Decis, který jsem používal dosud. Děkuji za tip.
Červený rybíz - invaze mšic, 15.5.2008
Pirimor, Decis... ke koupení v železářství, drogerii, obchodech s potřebami pro kutily atp. Návod k použití a ředění je přiložen, dodržte ochrannou lhůtu. Ten Decis má tuším i repelentní účinek, neboli si to představuju tak, že by měl mšice... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika