Příspěvky uživatele - 84.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvasná nádoba, 2.7.2008
Contraqua je hydrofobní, biocidní a fungicidní přípravek k úpravě textilních vláken (stanů, plachet). Výrobce nemá na webu žádné podrobnější informace. Vzhledem k nedostatku dalších informací bych asi byl velmi opatrný - vyloženě jedovaté to nejspíš... celý příspěvek >
magi bylinka, 2.7.2008
Jak se to jmenuje doopravdy? Já byl na tom, že "maggi" bylina je libeček?
Slimáci, 2.7.2008
Pokud vím, množí se jen pokud má hostitele. Pokud hostitele vyhubí, vyhyne a je ji třeba při dalším nájezdu škůdce opakovat. Nebo ne ?
čerpadlo do sudu, 1.7.2008
Na postřikování "do dálky" je třeba tlak řekněme kolem 2 barů, skutečně je poznat, když z tlakové nádoby vytéká voda zpočátku pod tlakem 3 a na konci 2 bary. Já bych tuto věc řešil čerpadlem, které se prodává pod názvy "zahradní... celý příspěvek >
pampeliška, 30.6.2008
No tak ji druhý rok postříkám znovu, to dá rozum... Mně nejde o to ji vyhladit, ale udržet v rozumných mezích.
jaký živý plot, 28.6.2008
Zeravy jsou momentálně v nemilosti Plot z jednoho druhu mi také připadá fádní, ale pokud se jich zkombinuje více, není to tak zlé.
Červivé třešně, 28.6.2008
Ručně přebrat a červivé vyházet.
letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 28.6.2008
To je např. Nemaslug - jistě se prodává i pod jinými obchodními názvy. Nezkoušel jsem jej (komplikované objednávání), místo toho jsem koupil v železářství Mesurol - zabral 100%. Slimáci otráveni, mečíky zachráněny :-) Do jahod jsem jej ale nesypal,... celý příspěvek >
křovinořez Al-ko, 27.6.2008
Chránič tam samozřejmě dám, kabel je měděný a nový, zásuvky a zástrčky taky. Nejsem blbec, jak si očividně myslíte.
křovinořez Al-ko, 26.6.2008
Je to prostě rámus - nevím, jak bych to jinak popsal. Párkrát jsem při sekání křísnul o kamen schovaný v trávě, ale na to by snad měl křovinořez být zařízený, na půjčeném v takové situaci prostě vypnula spojka, zde ne. Uvidím, co mi poví po opravě.... celý příspěvek >
křovinořez Al-ko, 26.6.2008
Koupil jsem ho v Baumaxu, momentálně je po asi 2 hodinách provozu v záruční opravě. Cosi v něm tluče, je cítit spálené spojkové obložení, po nastartování nedrží volnoběh a zhasíná. O výsledku opravy poreferuji. Jen na okraj - sekání zahrady 2000 m2... celý příspěvek >
Lesklí černí brouci - zřejmě střevlík černý, 25.6.2008
Jestli to skutečně jsou střevlíci, buďte spíš ráda. Střevlíci jsou dravci a budou tedy likvidovat různý jiný hmyz. Někteří jsou vyfotografovaní např. zde: http://vkskaut.blog.cz/0705/strevlik-zlatoleskly Střevlíků je X druhů, všichni ale mají... celý příspěvek >
Grundfos - tlakový spínač, 24.6.2008
Tento konkrétní spínač jsem nikdy neviděl, ale principiálně mě napadá: a) vzduchové bubliny v systému, b) seřídit zapínací a hlavně vypínací tlak, uvnitř spínače by měly být příslušné stavěcí šrouby.
Pěstování okry (ibišku jedlého), 23.6.2008
Má někdo zkušenosti s pěstováním okry? Nároky by měla mít podobné jako rajčata. Jak vlastně chutná - představuju si, že to bude něco jako cuketa? Děkuji.
Had na zahradě, 22.6.2008
Já raději dceři vysvětlím, jaký je rozdíl mezi zmijí a užovkou, a naučím ji plavat, než abych jí zakazoval chodit k rybníku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika