Příspěvky uživatele - 8.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Typ čerpadla do 1000W nerez - liatina, 7.7.2021
Napište jim dotaz z čeho je to uvnitř :-) Ale jinak jelikož je litina levnější než nerez, tak bych dost tipl, že Gardena musela kvůli nerezu někde šetřit. 
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 12.10.2020
Co jsem měl v ruce křoviňáky - Stihl/HQ/Honda/Dolmar, tak všechny měly převod promazaný. I levné modely bývají extrémně vytížené - hodiny denně, několik dní v týdnu přes celou sezónu. A taky jsem převod odepsal. Na prvním hobby Stihlu jsem odpálil... celý příspěvek >
Poraďte jakou sekačku s motorem HONDA šíře 46-48 cm, 11.9.2020
Pokud chcete boční výhoz (vcelku užitečné), tak za mě AL-KO Premium 470 SP-H Vari CSL 484 H nevypadá zle, ale osobně bych nechtěl textilní koš - hůře se plní a časem začně plesnivět.
Jakou sekačku do členitého terénu 500m čverečních, 8.9.2020
Níže jsem doporučil variantu 46 a 48. Problém menších průměrů je ten, že výrobci počítají, že to bude sekat pár metrů a podle toho to tak celé vypadá. Motor obvykle neodpovídá průměru nože a plno plastů. A to i u dražších výrobců.  15 let je... celý příspěvek >
Jakou sekačku do členitého terénu 500m čverečních, 8.9.2020
Aku sekačky jsou běžné v USA. Důvodů je hned několik - jsou určené na malé plochy a takové sečou dost často a tím pádem nejsou tak vytížené. Sekají s tím tak max 100 metrů. Amíci jsou pohodlní a nechce se jim dělat ani banální údržba. Navíc je to... celý příspěvek >
Jakou sekačku do členitého terénu 500m čverečních, 8.9.2020
To je tak členité? Já bych teda, když už méně, tak pod 48 cm nešel.  Stiga Combi 48 SVQ H Pokud 46, tak: Cub Cadet LM3 CR46S
Živý plot z tisu, 1.9.2020
Další zkazky dobré k tomu, aby se zase někdo otrávil. Nenechavé děcka vám pak určitě poděkuji... Tis je jedovatý CELÝ. Údajně není jedovaté oplodí. Můžete to vyzkoušet. Byť divoká zvířata údajně tis nežerou a neokusují, tak to není pravidlem,... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020
Uff, tak to jsem měl trochu jinou představu. Pokud to chcete sekat rotačkou, tak nikdy nesmí být tráva tak vysoká. Pokud sem tam zaprší a tráva poroste, tak budete sekat jednou týdně. Mám malý neintenzivní vesnický sad o rozloze asi 3000 metrů a seču... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020
To bude pro rotační sekačku záhul. Doufám, že máte v plánu se krtincům vyhnout... Plocha je nemalá čili předpokládám, že asi nebudete sekat často a udržovat golfáč. K tomu několik postřehů: Vari umí bubnovky a malotraktory, na rotační... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktůrku, 26.8.2020
Všechny levné traktory mají převodovku K46. Jsou to traktory na pravidelné sečení a do max náklonu 10 stupňů. Dodavatel převodovek Tuff Torq totiž pro K46 předepisuje jen těch 10 stupňů, protože má málo olejové náplně a poměrně tenkou hřídel a je mu... celý příspěvek >
Kompost vs pesticidy a hnojiva, 24.8.2020
Tak v případě Anti-mech se fakt nemusíte obávat, jsou to pouze sírany. V případě herbicidu na dlouděložné, pokud chcete mít klidnou duši, nekompostujte první seč. Každopádně se jedná o zbytečné obavy.  Důležité je, aby to byl fakt opravdový... celý příspěvek >
Sekačka AL-KO Premium 520 SP-H nebo AL-KO 520 VS-B, 10.8.2020
1400 metrů je fakt dost. Já bych určitě bral variabilní pojezd. Navíc ten rozdíl v ceně není tak markantní. 
Zahradní sekačka, 7.8.2020
Berte motory, které mají nejrozšířenější sevis - B&S nebo Honda. Značku sekačky, která není noname a není dohledatelný výrobce nebo sídlo. A rozumné je poohlédnout se, kde je blízký servis. I dobrý kup vás může pořádně neštvat, když se něco... celý příspěvek >
Jakou sekáčku?, 8.7.2020
Záleží jak velký pozemek to je, lepší než sekat vysokou trávu je sekat častěji a na střídačku mulčovat/sběr. Podle velikosti buď traktor nebo sekačka. Sekačka na všechno neexistuje. 
Jaký vybrat zahradni traktor VARI nebo STIGA?, 25.6.2020
Loncin je především levný a Vari musí hrát na cenu. Nemá jméno jako Stiga a spol. Navíc mně je Loncin proti srsti, protože vyrostli na tom, že kopírovali ve velkém motory Honda a Yamaha jako většina úspěšných výrobců v Číně. S ND problémy být nemusí,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika