Příspěvky uživatele - 8.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou bubnovou sekačku?, 15.6.2020
Za mě taky 675 Exi. Každopádně já jsem s Vari skončil. Používá motory Loncin s brandovou značkou Vari a přitom jasně ví, že to je kopírka Hondy, která si tam nechávala motory vyrábět. Za mmě Triton Enduro s perfektním 850 Series OHV a pro... celý příspěvek >
Větrný generátor s činy, 8.6.2020
V případě ebay se nakupuje ze skladu v EU. Je to opět ali, který má sklad v EU a využívá ebay, aby pokryla více zákazníků. A nebo je to obchodník, který nakupuje na Ali a prodává přes ebay. Tím pádem clo i DPH zaplatil obchodník a o to si navýšil... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 29.5.2020
"A co se týká dřevního dehtu, ten je též netoxický, jedná se prakticky o smůlu" A to nadále myslíte vážně???
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 2, 26.5.2020
Dobrý den, chci si nasadit dřišťál jako živý plot. Jsou některé druhy nějak zásadně jedovaté? Mají jedovaté bobule? Někde se píše, že bobule jsou jedovaté, někde zase, že se dají přidat do kompotů. Takový Juliin se mi docela líbí a tvoří hazkou... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 7.5.2020
To záleží podle modelu. Jsou levní a jdou silně po cené a když má sekačka motor Riwall T 475, tak to znamená, že zavolali do čínské fabriky na motory, aby vyrobili to a to a za takovou cenu. Obával bych se servisu a hlavně odolnosti plastových... celý příspěvek >
Weibang zkušenosti/názory, 28.4.2020
Ještě k tomu objemu a výkonu 6 koní. Z objemu se dá dostat vyšší výkon a to mazaně zvýšením otáček. Uživateli to nepřinese nic, protože klesne točivý moment a motoru to neprospívá.Jen to na papíře hezky vypadá. Proto je důležitý objem. U auta se... celý příspěvek >
Weibang zkušenosti/názory, 28.4.2020
Loncin je tam proto, aby mohli konkurovat s cenou. Honda a B&S něco stojí a Weibang musí bojovat cenou. Weibang stále do těch prémiových modelů dává B&S, protože je mu jasno, že Loncin konkurencí pro Hondu nebo B&S ještě není. Pokud bych... celý příspěvek >
Traktor Cub Cadet XT2 PR95, 27.8.2019
Píše, že má mírný svah a to K46 zcela naprosto v pohodě zvládne. K62 je už převodovka pro profesionální mašiny. Je to prostě zbytečné. I výkonné, dlouhodobě osvědčené traktory používají K46 ke vší spokojenosti. Nevím zda je na 1000 metrů výhodou mít... celý příspěvek >
Traktor Cub Cadet XT2 PR95, 26.8.2019
Tak jak pro koho. U nás se tím přehoupne přes hranici 100 000 Kč. A pokud bych se dostal do takové kategorie, tak budu vybírat úplně jinde, než u CC nebo Al-KO. Za takové prachy požaduji třeba i špičkový servis a ten mi CC ani jiná americká... celý příspěvek >
Subaru vs Briggs & Stratton, 19.8.2019
Dobrý den, hledám vhodnou sekačku a mimo jiné mě u ní zajímá motor. Procházel jsem výrobce samotných sekaček jako je AL-KO, Dolmar, Stiga a Ryobi a tak nějak vykrystalizovalo, že ideálem bude asi sekačka s Briggs & Stratton 675 EXi.... celý příspěvek >
Vápnění kmenu stromů, 24.10.2018
Dobrý den, bělil jsem sklep a zbylo mi dost vápna na bílení. Jedná se o výrobek Kittfort Vápno na bílení 12 kg. Myslíte, že by to šlo použít na bělení stromků? Bude se to dobře natírat. Ve složení uvádějí, že složení je směs hydroxidu... celý příspěvek >
Traktůrek na sad cca 3000m2 = vysoká tráva, 8.11.2017
Já mám doma Starjet Exclusive UJ 102-24 P6 a zatím jede bez poruchy, jsem víceméně spokojený. Osobně bych na takovou plochu s občasným sečením bral taktor s K62. Já jsem při výběru hledal pouze mezi traktory s K62. Takže buď Karsit nebo dražší model... celý příspěvek >
Jak hnojíte, či jak využíváte chemické ošetření na zahradě, 24.10.2017
Výluh z kopřiv je úžasné přírodní hnojivo a chemie. Přicházíte o hodně, když se s tím nechcete piplat. 
Stihl MS 251 made in China?, 5.10.2017
Pěkný nesmysl teda. Záruku neřeší jaksi prodejce, ale výrobce. Prodejce to pouze odešle do servisního střediska a zda se reklamace na výrobek uplatní nebo ne, to si rozhodnou sami bez obchodníka. Ten je jim u...
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Aha, já myslel že ty jejich X-Torq motory, které dle jejich prospektů mají nižší emise a spotřebu až o 75 % jsou podobné stavby jako 4mix. Něco podoného totiž uvádí i Stihl a byť to funguje jako 4takt a stejně to potřebuje olej do paliva. proto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika