Příspěvky uživatele - 8.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
No, napsal jsem, co mi tvrdili v servisu. Jak víte, že jsem s nimi spokojený? Já totiž nemám na výběr. Další servisní středisko Vari je o cca o dalších 15 km dál. S tím, že jsem z horní dolní, už teď jezdím 20 km na zmíněného servisu se mi dál... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Ty jo, vydedukovat z toho, že napsal, že nikoho nesehnal něco o křičení a o slevě. Hmmmmm. Jestli na to máte křištálovou kouli, tak jde jste ji sehnal? Chci taky. Jinak já jsem měl podobný problém. Jedná se o větší pozemek. Bývalý spolužák ze... celý příspěvek >
Voda do kvasu?, 18.9.2017
Kvasinkám to jedno je a není. Vyšší hodnoty pH jsou pro ně "lepší" a tvoří biomasu rychle, spotřebovávají cukr a vytvoří méně alkoholu. Nízké pH je stresovým faktorem a kvasinky produkují více alkoholu, pomaleji tvoří biomasu - to je jedno, času na... celý příspěvek >
Hecht 53 křovinořez - výměna struny v cívce, 31.8.2017
Po jednom sečení resp. spotřebování jednoho návinu struny ta hlava dostala celkem zabrat. Novou cívku za 300 Kč (?!) rozhodně nekupujte a rovnou celou strunovou hlavu od Oregonu (+-600 Kč). Je odolná, jednoduše se navíjí a ta moje má nečekaně velkou... celý příspěvek >
Úvěr na koupi chaty, 28.8.2017
Bytem ručit nebude. Čím myslíte, že ruči ti, co nemají nic a hypotéku si berou na pozemek a stavbu domu? Ručí se nemovitostí, která je předmětem hypotéky, čili tou chatou. Samozřejmě je nezbytné mít část vlastních financí. S tím se ale počítá jinak... celý příspěvek >
Vosy - jak na ně?, 21.8.2017
On jim ten cukr škodí? :-D 
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Já bych teda raději vzal kosu, než abych si pořídil motor od kopírovače. Sám podnikám a něčím podobným už jsem si několikrát prošel. 
Jakou strunovou hlavu, 7.8.2017
Ve středu vyzkouším strunovou nizkoprofilovou hlavu v výkonovém provedení nad 33 ccm od Oregonu. Mám křovinořez Makita EM4351UH a přibalená hlava je takové velké heblo, která ale nemá nic moc kapacitu a dost špatně se rozebírá - přiložil ji prodejce,... celý příspěvek >
Tatratea jak na to?, 18.10.2016
Přesně tak. Slivovice je pouze na přímé pití. Pokud bych zkoušely nějaké pokusy, tak s nějakým kvalitním jakostním lihem a nebo velmi silnou vodkou. 
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
Jak poznáte paletu, který přišla z nějaké pochybné země? Známý bere traktory přímo z Indie a palety nejsou nijak značené. Jsou to podle rozměrů europalety, ale zcela bez označení. Pak mu tam přijede dodavatel nějakého výlisku, veme prázdnou paletu a... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
Těžko říci. Bromidy v uhlí jsou ve formě anorganické - např. bromid vápenatý, který má vysoký bod varu a to téměř 2000 °C a tedy většina zůstane v popelu a prakticky nic se nerozloží na volný brom. Bromid vápenatý není nijak zvlášť jedovatý při dávce... celý příspěvek >
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 6.10.2016
Konference je zatím můj favorit.  Co ale k ní přidat?
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 6.10.2016
Pouze jsem si o nich četl. Údajně některé nemají problém ani s mrazy víc jak -20° C. Nevím ale, jakou mají chuť a co udělají běhěm sušení. Potřebuji aby zhnědly. Předpokládám, že hnědnutí způsobuje karamelizace cukrů, což by tedy neměl být... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Anonyme, jsem anonym stejně jako ty. Jmen při registraci vysypu milion. Nešlo o žádnou narážku. Zajímavé jak si to kdo přebral, že? A o zeleném pekle jsem samozřejmě psal jenom já, proč bych to po někomu znova opakoval? Nadbytečných pozemků se dnes... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Zbytek bych prodal, už 1500 metrů je dost. Bude to děsně náročné na údržbu i v případě extenzivního řešení a taky to pocítíte v peněžence. Pokud ale budete trvat na zachování, zasaďte stromky, vybodněte se na zelené peklo a vysejte obyčejnou luční... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika