Příspěvky uživatele - 162.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypudit krtka, 22.6.2017 Obsahuje fotku
Vyhldejte si na net-u rozdíl krtek - hryzec, je toho tam dost. Krtek je chráněn, hryzec nikoliv. Jarda
Jak vypudit krtka, 21.6.2017 Obsahuje fotku
Já jsem měl ten vibrační plašič a vydržel přesně 2 roky, pak dovibroval. Potom jsem koupil past na polní myši a to funguje, jen se musí přesně a dobře nainstalovat ;  KRTEK se nesmí hubit, je nejlepší ho poslat k nedobrému sousedovi... 
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 15.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím; tady je část jedné ze střech částečně opravené se spádem 5cm na metr.   Jarda 
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 7.6.2017
Dobrý den;  mimo jiné  ... mně čerpadlo saje vodu z nádrže od spodu a tak nejdříve nasálo ten kal a potom skoro čistou vodu a to co plave na hladině jsem vypouštěl do kanalizace. Řešení jsem našel,  plechové střechy  očistím až na... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 5.6.2017
Dobrý den ; já jsem jen popsal to, co jsem zjistil doma při snaze používat vodu ze střech. Z těch plechových se stářím odlupují kousíčky různých barev a když je vylejete na záhon, tak je to někdy i vidět. Stačí to nechat v kbelíku odpařit, nalít... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 5.6.2017
Ti, co budou používat vodu ze střech na zelévání, měli by si kvalitu vody ověřit. Můj problém jímání  "dešťovky" je u mně její kvalita. Na domě mám vlnitý východoněměcký eternit. Šablony jsou vyrobené 1988 a asi obsahují i azbest. Voda je ze... celý příspěvek >
Strielanie do výfuku motor Briggs, 2.6.2017
Zdravím ; jak správně píšete, odstranit " střílení " benzínového čtyřtaktního motoru je základ seřízením ventilů.Pokud je ale vše v pořádku, bývá to způsobeno i bohatosti směsi. Pokud je směs chudá, motor střílí do sání ; pokud je příliš bohatá,... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 31.5.2017
Zdravím; je to v našem " Absurdistánu " stále stejné a pomalu se to zhoršuje . Když jsem v roce 1987  stavěl dům,  byla povinnost vybudovat u domu septik. Když jsem žádal o nějaké podklady, jako hloubka, velikost, počet komor atd,  byl to problém .... celý příspěvek >
Rozvod vody po zahradě, 16.9.2016
Já mám asi 35 roků rozvody po zahradě v pozinkovaných trubkách 3/4 a 1/2  ". Jsou připevněny jen drátem na sloupky plotu v délce 90 metrů. Ty původní, socilaistické trubky, 60 metrů a jsou bez problémů, ten zbytek je nový a zanáší se a rezne.... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 10.5.2016
Zdravím všechny, tak jsem si přečetl tuto diskuzi a tak přidám něco ze zkušeností. Od malička do osmi roků jsme bydleli v továrně, (bytovky se tehdy stavěly) a já se díval z okna na ohromnou, desítky metrů vysokou hromadu uhlí, na kterou denně... celý příspěvek >
Řízení - převod volant - spojovací tyč kol, 5.5.2015 Obsahuje fotku
Vyrábím pomocníka na zahradu a potřebuji vyřešit převod z volantu na kola. Potřebuji velký rejd a jednoduché řízení od autíček nevyhovuje jak silou, tak malým rejdem a origo převodovku nemám. Úhel volantu je asi 35 °. Zná  někdo, jak na to?... celý příspěvek >
Motorová pila Homelite, 24.4.2015
Zravím, letos se mi nepodařilo nastartovat pilu, jede jen na systič a to jen trošku puštený a tak to vypadá na membránu v karbecu  . Jen nevím kde koupit jak vyměnit - nařezala docela dost, má opraveno mazání řetězu, vše ostatní je v pořádku.... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 2.4.2015
Taky mám druhý rok hliníkáč s dutinkovým polykarbonátem 4 mm.(něco jako VeGa 7000 lux ). V lednu mi vítr odnesl 6 desek střechy a další začaly lítat předevčírem. Je to sice dobře vymyšleno ale zase českej-šmejd- lacinazahrada.cz dodává... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 3.9.2014
Ano a já měl tu smůlu, že jsem si koupil 1ks jabloň sloupovitého typu (odrůdu si nepamatuji) a po 8 letech to nikdy nic nemělo a taky to moc nevyroslo . Má to malé listy a tak to  asi  vykopu. Když si vzpomenu, jak to tam lidé... celý příspěvek >
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 30.7.2014
Zdravím, já jse se tímto problémem zabýval již několikrát a moje zkušenost je smutná. Pokud v blízkém okolí je nesečená tráva plná pampelišek a jiných plevelů, za 3 roky nebude po původní trávě, ať je jakákoliv, ani stopy.Pokud bude rok suchý,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika