Příspěvky uživatele - 162.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 2.9.2013
Zdravím, taky se musím pousmát, jak ten přizpívající nade mnou. Když jsem byl malý (bylo mi 8 let) zkoušel jsem síct trávu kosou. Chtěl jsem to umět a maminka mě to učila ono mi to nešlo. V 15. letech mi říkala, že to musím umět a ono mě to nebavilo... celý příspěvek >
Stále vysoký obsah chloru v bazénu, 19.7.2013
Odborný rozbor vody, ten vám odhalí, co je za problém. Tady to zadarmo a bez rozboru asi nikdo neurčí - leda by byl věštec... Jarda 
Sekačka špatně hazí trávu do koše, 9.7.2013
Zdravím, měl jsem stejný problém. Stará elektrická sekačka sekla i dosti vysokou trávu a to i vlhkou a to celých 8 roků. Jelikož je šasi z platu, chvěním prasklo a tak jsem si koupil novou. Už při pohledu jsem viděl, že je vše jinak a... celý příspěvek >
Dosažení správné teploty v grilu na uhlí, 21.6.2013
Zdravím, měl jsem podobný gril a taky byl problém s teplotou, která se nechtěla dostat přes 200°C. Laboroval jsem se vzduchem i s briketami, stejně jako vy. Náhodou jsem koupill na jedné čerpačce loni na podzim neznačkové laciné brikety ve výprodeji,... celý příspěvek >
Udirna s grilem v jednom, 21.6.2013
Děkuji Vám za přesný info. Jarda z Vysočiny.
Udirna s grilem v jednom, 18.6.2013
Jak velké kusy (kolik vážily, byly naložené?) jste udil a jakým dřevem jste topil, jakou teplotu  a za jakou dobu to bylo hotové? Jarda
Solarni odpuzovac krtku, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Já jsem koupil toto " Odpuzovač mravenců, katalogové číslo: 2874 kusů: 1, cena/j: 332,- Kč  " od FLAJZARa, na baterie 3x1,5 V typ D, myslel jsem, že je to český, ale tento je od CONRADa. Na DERAMAXu je mají taky a asi ty české, ale jsou... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 12.6.2013
Tak já mám čtyři tyto rotační plašiče asi 10 let a otáčí se na ocelovém drátu a pěkně si klepou, vždycky po čase je přemístím. Krtkům to skutečně nedělá dobře; ne, že by na zahradě nebyli, to jsou, chytil jsem letos dva, ale tolik krtinců, co mají... celý příspěvek >
Co s "udírnou", 5.6.2013
Dobrý den,  udělejte přesný nákres a přiložte ho k přízpěvku. Bude to pro posouzení nejlepší a myslím, že vám někdo poradí, jak udírnu zprovoznit. Je tu mnoho šikovných a zkušených uzenářů.  Jarda
Udirna s grilem v jednom, 5.6.2013
Zdravím, taky hledám typ krbu ,  jako "103.140" zakladatel tohoto přízpěvku. V krbech, jako je na 1. obrázku lze jen douzovat nebo ohřívat a to většinou jen dřevěným uhlím a já chci topit dřevem a udit maso a ne jen ohřívat . Při... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 29.5.2013
Dobrý den všem, tak se mi asi pomalu daří likvidovat mravence . Za více než tři roky sežrali naprosto vše, co jsem jim dal a teprve nyní se zdá, že boj s nimi končí. Je pouze otázkou, co na ně vlastně zabírá. Jak jsem psal,... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 21.5.2013
Tak jsem koupil další bílý prášek na hubení mravenců  BIOTOLL - ale oni ho obcházeli a vůbec ho nežrali, i když bylo napsáno, že je aromatizován a že ho budou vyhledávat. Od známého jsem dostal maličké červené granulky proti... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 3.5.2013
Dobrý den, jak jsem psal výše, tito mravenci jsou asi nějaký lesní druh, protože  zde žili na jehličnatém stromě (píšu v předchozích přízpěvcích) a sežerou naprosto vše, co jim dám; třeba se na několik dnů ztratí, ale s teplem a slunečnými dny... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 2.5.2013
Dobrý den, tak plašič pracuje a mravenci jsou schopni lézt i po NĚM a nijak moc jim nevadí, asi to bzučení mají jako ukolébavku. Koupil jsem 3 l octa a rozprašovačem jim vždy nastříkám na cestičky - po půlhodině jim to už zase nevadí a klidně si... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 16.4.2013
Zdravím, tak tu máme půlku dubna a mravenci se zase probudili a začíná další boj s nimi. Veškeré chemikalie na hubení mravenců v uplynulých letech sežrali a daří se jim stále dobře. Velká škoda, že se nedá sehnat DDT, koupil bych toho kilo a byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika