Motorová pila Homelite



Jarda.Vysocina - (48) - 162.2 (?)
24.4.2015 10:34

Zravím, letos se mi nepodařilo nastartovat pilu, jede jen na systič a to jen trošku puštený a tak to vypadá na membránu v karbecu  . Jen nevím kde koupit jak vyměnit - nařezala docela dost, má opraveno mazání řetězu, vše ostatní je v pořádku. Poradíte?

Jarda z Vysočiny

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 251.139 (?), 28.1.2014 16:44

nazdar ludkovia. tiez mam jednu cps 4016 doma. sla dobre az do teraz. kape aj na volnobehu, ide len na sytic a na zatazi uz ani omylom. 4 roky a je po nej a to este mi odisla brzda pred 2 rokmi. vymenil som karburator a sviecku, zmenil som aj benzin a olej ale nepomohlo. fakt zrela do zberu. teraz som si kupil za rovnaku cenu HQ a uz by som nemenil. prajem vela trpezlivosti s cps 4016. u mna uz skoncila. s pozdravom Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 60.134 (?), 12.2.2014 19:38

Dobrý

Mám rád všetky píly venujem sa im roky, Homelite má problém s karburátormi- brzdami-ložiskami...

Jednoducho kto sa tomu rozumie za pár korún kupi lacno a vytunuje cool

-Rozobrať -totálne-vyčistiť/Arva-Motopur/

Vymeniť ložiská myslím asi 6201 Korea za hocičo mimo číny-FAG, Kinex

Vymeniť Guferá 12-26-5,5 za modré...12-26-6

V nádrži filter vymeniť za vetší - potiahnuť hadičky z nádrže o 0,5 cm kvôli preležaninám. Vymeniť membrány -vyhodiť sito z výfuku a poskladať a zošteľovaťwink a potom chlapci pridite z Huskou alebo štilkou... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 16.82 (?), 15.4.2015 14:11

Dobrý den,

koukám, že tomu rozumíte a tak vás požádám o radu. Mám Homelite 4016 stáří asi 6let, pořezala cca 100prm dřeva a vše je na ní původní, včetně svíčky.

Teď se začala dusit a motoru se nechce do otáček. Rozdělal jsem vršek karburátoru a byl plný benzínu, nečistotu jsem žádnou neviděl. Zkontroloval jsem výfuk a byl čistý. Teď už jede jen se sytičem a bez něj okamžitě chcípne. Myslím, že by to mohlo být kolem karburátoru, nebo může toto dělat stará svíčka?

Děkuji za odpovědi    Vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda.Vysocina - (48) - 162.2 (?), 24.4.2015 10:34

Zravím, letos se mi nepodařilo nastartovat pilu, jede jen na systič a to jen trošku puštený a tak to vypadá na membránu v karbecu  . Jen nevím kde koupit jak vyměnit - nařezala docela dost, má opraveno mazání řetězu, vše ostatní je v pořádku. Poradíte?

Jarda z Vysočiny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 60.134 (?), 12.2.2014 19:45

Dobrý

To nevypnutie môže znamenať - zo zapľovacej cievky ide káblik ktorý je prikrutený s cievkou o valec /Je prerušený - nie je dotyk s kostrou

           Pokazený vypínač -premerať

           Káblik z cievky nemá kontakt

Na vypínači sú dva, čierny kostra - myslím ide dole

           Izolovaný ide hore

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 114.105 (?), 7.5.2014 13:21

Dobrý den mám pilu homelite csp 4016 a nemaže chtěl jsem se zeptat čím by to mohlo být? nádržku jsem vyčistil i kanálky a nic děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda.Vysocina - (48) - 42.100 (?), 25.4.2015 17:56

Zdravím, pokud nemaže řetěz, (měl jsem taky tuto závadu) je tam prý nedokonale upevněn v kole šnek, který tlačí mazivo. Nechal jsem si to opravit, je to na rozebrání celého motoru, cena byla 550 Kč.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika