Příspěvky uživatele - 162.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Využití kmenového dřeva, 26.4.2010
Děkuji, Mirku, to bych se neptal na co se dá použít " mimo topení ", vím, že se z břízy dělaly pažby pro pušky atd. Jarda
Dopravní výška čerpadla, 20.4.2010
Kalová čerpadla na zalévání jsou většinou levné a HOBBY zařízení, navíc nejsou tlaková, tak že výtlačná výška přes 5 metrů je většinou jen sen zahrádkáře a stříkání záhonů tak do 3 metrů to snad s ucpáním hadice prstem - to tak pokropit - ne... celý příspěvek >
Rozbití kamenů, 20.4.2010
Před 8 roky jsem na zahradě kopal studnu a v 6 metrech jsem potkal taky takové pěkné - bludné balvany (asi 80x60 x60 cm). Známý, co střílí studny, mi tento způsob nedoporučil, protože to bylo v jílovité zemině a asi bych tam měl malý... celý příspěvek >
Využití kmenového dřeva, 13.4.2010
Mám kmen břízy , loni zjara kácený, 3 metry dlouhý, asi 60 cm v průměru, zdravý. Na co se dá použít toto dřevo mimo topení? Vím, že bříza hoří krásně v krbu, část jsem už stopil.  Jarda
Skleník z polykarbonátu, 7.4.2010
Já jsem si koupil loni v létě polykarbonát - komůrkový LEXAN  , velké desky a ty jsem doma nařezal na potřebné pásy, komůrky vyfoukal tlakovám vzduchem od prachu. Utěsnění jsem udělal podle návodu dole i nahoře jejich páskou, ta je prodyšná a na... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 7.4.2010
Už jste vyzkoušel? Jak se s ním pracuje? Lepí se na nože hlína? Taky chci koupit a nevím jaký. Mám na záhonech jílovitou zeminu, zarývám do ní kompost a drcené dřevo a pomalu se to zlepšuje Poraďte. Jarda
Jak zničit mech na zahradě?, 6.4.2010
Už jako malý kluk jsem na naší zahradě vždy na jaře musel hrabat železnými hraběmi trávník a už tehdy tam bylo hodně mechu. Je tam jílovitá a těžká země a pozemek je otočen na východ a tak se tam mechu daří. Otec kdysi zkoušel všechny možné chemické... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 1.4.2010
A jaký typ a od jakého výrobce jste tedy kultivátor koupil?  Nějak jsem to nenašel.  Jarda
Motúčko - elektrické kolečko, 30.3.2010
Je to hezký pomocník, ale dosti drahý. Já sháněl podobný pohon na 12 V akumulátor a s rekuperací a nenašel jsem. Většinou byly bez rekuperace a na 24, 36, 48 nebo i více voltů  . A vše to bylo pro elektrokola.Tento motor s rekuperací a... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 29.3.2010
U nás se slivovice  vždy uchovávala v tmavých malých (5 litrů)demižonech naplněných až do hrdla a uzavřených korkovými zátkami, ty byly zality kvalitním voskem. Byly ve sklepě ve tmě asi 9°C a to i několik generací. Pokud se znich... celý příspěvek >
Vzdálenost u ptačího zobu, 23.3.2010
Já mám tři části tohoto živého plotu ; u silnice jsem před 15 lety začal se sazenicemi asi 25 cm vysokými a 40 cm od sebe a nejdřív jsem je nechal 2 roky růst bez sestřihu a to se mi zdá nejlepší (svítí tam dost slunce celý den), druhý plot jsem... celý příspěvek >
Budka na snaseni, 16.3.2010
Já mám 12 slepic a nesou skoro přes celou zimu 5-8 vajec denně! Jen v největších mrazech měli malou pauzu. Od podzimu jsem je nemohl naučit snášet do nového místa; to je vlasně v dřevěném kotci na králíky. Pak jsem našel na půdě starou kukaň pletenou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika