Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezná někdo?, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Ještě detail květenství.
Nezná někdo?, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Nenačetlo se foto
Nezná někdo?, 10.7.2018
Prosím o radu.Sazenici jemné chuti mezi cibulí a pórkem jsem dostal od známé, která ji loni přivezla od rodičů z Ukrajiny.Tam ji dávají do vajíček.výška kolem 30cm.
Baltica - Hasanskij sladki, 3.7.2018 Obsahuje fotku
Baltiku mám jako pozorovací odrůdu.Píši si, kdy začala kvést, kdy začala modrat. 23.6. jsme odjeli na dovolenou a nic. Včera 2.7. přijdu a již promodráno daleko víc než loni. Tak odhad viz výše oproti loňsku náskok tak 12 dní. K jídlu není, ale ve... celý příspěvek >
Swenson Red, 26.5.2018
Mám jej ve dvou exemplářích od roku 2014 od bredíka. Je slušně úrodný, 2 až 3 hrozny na letorost a ty se stářím keře zvětšují. Bobulky větší než moštáky. Bredík psal, že mu ptactvo obralo druhou viničku, ale swenson nechaly napokoji. Na pergole bude... celý příspěvek >
Brambory Laura - jak rostou?, 23.4.2018
Jako reakce předemnou, veliká spokojenost. Mamka a my zkoušíme různé odrůdy a u mne Laura jasná 1.Mamina si vedla svojí dokud jsem ji nevnutil po několika letech pár kilo Laury a už si řekla o sadbu na letošek. Před pár lety jsem ji pořídil jako... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 21.3.2018
Jo a kuprikolem budu také stříkát s oteplením, ale na révu jej nepoužívám. 
Kadeřavost - postřik dnes?, 21.3.2018
Taky jsem broskve přestal stříkat a listy otrhával a stromky přestaly téměř plodit a ten pohled na ně byl žalostný.Doufal jsem, že si příroda poradí. Loni jsem začal zase spolu z révou sulku a pak kuprikol a změna veliká, listy v poho a i plody se... celý příspěvek >
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 30.1.2018
Jak to dopadlo s dlažbou? Mám ten samý problém s dlažbou Best. Zabral na to nějaký čistič? Děkuji.
Nej odruda a nej zklamání 2017, 13.11.2017
Nej odruda u mne Garold-velice plodný, velmi raný a odolný, ta muškátová chuť, stálice třetím rokem plodnosti.Velké překvapení Julian, třetí rok na vinici, hrozny přes 1,5kg, bobule i 18g a některé úplně bez pecek.Zklamání platovskij, zasychají opět... celý příspěvek >
Odrůda cabernet cortis, 13.11.2017 Obsahuje fotku
Tož cortis po testování na několika hlavách letos objednán u krause na viničku.Ujalo se vše, několik hlaviček půjde z jara od země.Některé se trochu vzhledem odlišuji od ostatních, nyní na podzim se vybarvením listů ještě více liší.Tak jsem na ně... celý příspěvek >
Jak odstranit lepidlo po etiketách, 5.10.2017
Nandám lahve do vody.Některé jsou za chvíly dole, ověřené sklepmistr nebo z Vinia Vellé Pavlovice.Ostatní se snažím seškrábat ostrým nožem.Plastikové horkovzduškou.Dříve jsem dočisťoval tech. benzinem.Lahví mám již dost a tak když to moc nejde, láhev... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 2.10.2017 Obsahuje fotku
Podle mne super odruda na pergolu.Velká přednost veliké listy.Nechal jsem pár hrozínků na lonské hlavě u plotu spolu ze swenson red a roste zde bago, které vždy nechráněné sklidí místní hejno špačků.Bago jsem opět na tomto místě u louky... celý příspěvek >
Odrůda cabernet cortis, 28.9.2017 Obsahuje fotku
CC je i na jihu Čech kabrnák.Rondo u skleníku po padlí téměř na šrot, dva postřiky nestačily, na viničce v poho.Včera kvůli sršnům a vosám sklizen, jak se oteplilo, byl to šrumec, cukernatost 18čnm.Docukřen rmut na 23.Regent také šel na nakvašení, po... celý příspěvek >
Solaris, 15.9.2017 Obsahuje fotku
Hned pomleto na ručním mlýnkoodzrnovači.Zaprášeno pyrosiřičitanem a nechávám naležet do druhého dne.Po vymačkání a přecedění přes včelařská síta polovina zakvašena muškátovými kvasnicemi z BS vin. potřeb, polovina nechàna na divokých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika