Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Baltica - Hasanskij sladki, 30.5.2017
Baltika letos začala kvést 29.5.,to je o pět dní dříve než loni.Tak teď aby letos nedošly kroupy.
Modrá vinná réva ke konzumaci, 7.5.2017
A ještě za zmínku z moštovek stojí Cabernet cortis, později raší a vyhne se dubnovým přímrazkům.Zatím ho nerat bašťím.Mám jich pár na vínko, ale ukázal přednosti a vínko je mnam a tak objednán roubovaný do jedné řádky od Krause, druhá bude pro... celý příspěvek >
Modrá vinná réva ke konzumaci, 7.5.2017
Tož slečna v úvodu vlàkma chce radu na modrou BEZPECKOVOU odrudu.Nero je chutově fajn, ale z modrých, kterých není tolik jako světlých co po světě roste a co pěstuji(regent, marguete, nero, rondo, čarlo, glenora a odolné bago noir není to nejU... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 5.5.2017 Obsahuje fotku
Réva ve skleníku je bezva na zobání o měsíc dříve.Ve skleníku mám jen rané odrudy-Galahad od loňska v několika exenplářích, ale nasazují na květ, Liepajas dzintars, loni také brzda jako venku(alespon se vyhne jarním mrazejkům),ale vše zráním dožene,... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 5.5.2017 Obsahuje fotku
Nafocen detail sloupku.
Baltica - Hasanskij sladki, 5.5.2017 Obsahuje fotku
Baltika sice není žádný zázrak, ale nic takhle raného modrého neznám.Posílám foto rašící révy, je zde krásně znát i plodnost podoçek a i na těchto vytváří i dva hrozínky, což je znatelné, ale vše mimo hlavního oçka vylomím.Možná nechám toto tříoçko... celý příspěvek >
Modrá vinná réva ke konzumaci, 5.5.2017
Nero je celkem fajn, jen ty pecičky jsou při zobání dost znát.Když chcete modrou a bezsemenou, budete se muset porozhlídnout za velkou louži.Bezpeckový amerikáni mají pro děti làkavé ovocné chutě.Glenora je dobrá volba.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017 Obsahuje fotku
V Mikulově na Valtické mají sloupky opravdu levné, ale pro bezinal a kotvy jsem byl v oslavanu.
Co Vaše réva 2017, 2.5.2017
Také tak to v posledních dvou sezonach buduji, oslavan také, jen pro sloupky jezdím k italům do Mikulova.I před několika lety zatlučené trubky tahám a měním za zavrtávací kotvy.Krásná, rychlá práce a drží.U Pavlova směr Klentnice jsou krajní sloupky... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 25.4.2017 Obsahuje fotku
Omlouvám se za překlepy, alé píši z telefonu.Počítač je mi ukradenej.
Co Vaše réva 2017, 25.4.2017 Obsahuje fotku
Tady stejně jako loni se mrazík snad ani neukázal.Po vsi neomrzlé ořešáky vesele razí nové přírůstky.Od Nás několik km také mrazík neškodil, co màm zpràvy přes známého.Tam také jedou z révou v několika stovkách hlaviçek.Některé odrudy jsou... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Kišmiš 342 ve skleníku je divoch.Velice brzy raší, je krásně vytální.Vedle stejná tříletá hlava Liepajas dzintars tak dobře neroste.Ale chuť muškátu je i ve skleníku úžasná.Somerset je o rok starší.Na vertiku to nezabere tolik místa a hrozny... celý příspěvek >
Baltica - Hasanskij sladki, 6.4.2017
Omlouvàm se, ale fotky se tady vždycky otočí, než jak jsou nafoceny.Má někdo nápad, jak se tomu vyvarovat?Děkuji
Baltica - Hasanskij sladki, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Psal jsem o tom ve vlákně solaris, že mladé hlaviçky raší dříve než starší.Ale u těchto Baltik, které jsou bezprostředně u sebe je to markantní.Foceno minulý týden.Nyní se to zarazilo.
Odrůda révy Solaris, 2.4.2017
Lonský solaris na dràtěnkàch je většinou silně narašen oproti čtyřletým hlavám.Mladší réva raší rychleji.Mám u jednoho kůlku baltiku, jedna v plodnosti, druhá lonská, ta již má lístečky, ta starší vytváří z pupenů hnědé chlupaté kuliçky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika