Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Jedlička v Kladrubech je dost drahý a navíc neochota osobního odběru, když jsem nabízel odběr osobně, že se i něco dovím.To bredík je něco jiné.Poslal i osobně jsem dojel.Provedl mne viničkou.Ceny řízků krystal, citronyj magarača, cab.cortis,... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 25.2.2016 Obsahuje fotku
Před pár dny ostříháno a dnes jsem nechtěl věřit vlastním očím.Není to fotomontáž a do aprýla také daleko-Solaris v únoru plače a ne jedna hlava.Je ve volném prostoru.Není to chráněné místo někde u zdi.Loni plakal17.3. a v roce 2014 11.3. Tak snad... celý příspěvek >
Likvidace starého vinohradu, 14.2.2016
To neni dobra sekce na takovyto dotaz.To je jako se ptat na filatelistickem foru na zniceni alba znamek :-(
Co Vaše réva 2016, 21.1.2016 Obsahuje fotku
Tak se Nám štastně přehoupl podzim do zimy.Na jihu Čech nasněžilo, teploty i -15.Vinohrad má své kouzlo i bez listí a zasněžěný to je paráda, sníh při chůzi křupe a v hlavě se honí při pohledu na réví představy, který letorost bude letos tažen a jak... celý příspěvek >
Odrůda Rondo, 17.1.2016 Obsahuje fotku
Moc pěkná odruda révy.V loňslém roce bez jakýchkoli postřiků a naprosto zdravá.Na moštovou sortu veliké bobule.Cukry 31.8. -15,15 1.10.-20,4 31.10.-21 vše v čnm jednotkách.První rok plodnosti.Trochu húře koření řízky jako jedny z posledních.Podle... celý příspěvek >
Baltica - Hasanskij sladki, 6.1.2016
Trochu zkrátíme čekání na jaro.Tuto sortu mám od Bredíka, v prvním roce tenké, ale přes dva metry dlouhé letorosty. Jaké jsou Vaše zkušenosti.Zkoušel někdo mikrovzorek vínka, cukernatost. V jakých podmínkách kde roste.Má dozrávat začátkem srpna... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 29.9.2015
Po přečtení příspěvku p.AB jsem také špekuloval jak se dostat na Slovácko koncem zimy, nebo nad jiným řešením.Odkudpak jste p. AB ze Slovácka?
Co Vaše réva 2015?, 1.9.2015
Ty desetiny a setiny jsou z vypočteného průměru několika měření.
Co Vaše réva 2015?, 1.9.2015
Dnes bago překvapilo 19.82čnm, Regent kolem skleníku 16,91 ve volném prostoru 14,3.Somerset sedless začíná být chutově mdlý, naměřeno 23,25.
Co Vaše réva 2015?, 31.8.2015
Dnešní měření v jednotkách ČNM Krystal 13 Rondo 15,25 Solaris jz strana dlouhého skleníku 23,5 Solaris volně v prostoru 23,25 Mopr 14,25 Vše lonšťí řízkovanci, jenom muškát osmiletý. Irinka letos nekvetla a nyní se rozhodla pro martinské... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 31.8.2015
Dnes jsem Solaris změřil.Lonské řízky a na mladých hlavičkách pěkná úroda a cukernatost přes 23 čnm.Vosy a sršni se rojí kolem Muš. Moravského a Baga ale Solarisu si nevšímají, aspon zatím.Mám šest loňských hlaviček a Solaris chci spolu s Rondem... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 1.8.2015
Tak réva začíná zaměkat.Ochutnal jsem již narůžovělý somerset s. a objevuje se modř na některých kuličkách Ronda. Teplo a dostatek zálivky dělá z letošní výsadbou zázraky. Přeborník je Cab. Cortis a Swenson red.Výhony z letošních řízkú mají ke... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 22.7.2015
Tak už Vám něco zaměká nebo se i vybarvuje? Skleníkáři již zřejmě pàr dní ochutnàvají. Podělte se o zkušenosti.
Ochranná lhůta při aplikaci Acetamiprid - Substral Careo Ultra, 12.7.2015
Dobrý den... snad je zde najde někdo ochotný poradit. Předem děkuji! Včera jsem postříkala rajčata proti molicím. Vycházela jsem z toho, že na obalu píší, že žádná ochranná lhůta není potřeba; uvnitř žádný další návod nebyl... nějak mi to ale... celý příspěvek >
Choroba viniča, 21.5.2015
Děkuji za odpověd.Nyní je na dravé roztoče pozdě.Při jejich nasazení koncem zimy je poté nutné použití sulky, nebo by se tímto roztoč také zdecimoval? Nesehnal jsem Sanmite,/koupil jsem karate.Snad pro letošek pomůže.;-)
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika