Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Baltica - Hasanskij sladki, 27.9.2016 Obsahuje fotku
Réví Baltiky
Baltica - Hasanskij sladki, 27.9.2016
Dřevo vyzrává myslím naprosto parádně oproti jiným, když tak na ně koukám, tady problém nebude. Na zobání jsou jistě lepší odrudy než Baltika, ale kdo má rád modré hrozno, asi nic ranějšího nenajde.Hrozny jsou druhým rokem řidší a bobulky menší,... celý příspěvek >
Solaris, 22.9.2016
Jsem včelař, solaris mám z mnoha odrudami 20 m od včelnice.Sklizen v úterý 20.9. při cukernatosti 23çnm a včely ho nechávaly v klidu.Jen vosi a sršně zajímá krystal, ale ten stejně pude.Letos zlobilo padlí, ale solaris překvapil svou odolností.Včera... celý příspěvek >
Baltica - Hasanskij sladki, 1.9.2016
Baltika začala modrat 14 dní před ostatními modrými sortami.Začátkem srpna byla k ochutnání.Dnes naměřeno k 25 čnm a bobulky začínají cvrkat.Ostatní sorty12-19 čnm.Bílé nejdále Dubljanskij a solaris.Z modrých nejdàle Cabernet Cortis asi 15čnm.
Floxy, 26.8.2016
Nemám velké zkušenosti, ale co jsem zaslechl od odborného zahradníka na youtube, tak se stařina odstraňuje až na jaře a to proto, že přes zimu ochrání kořeny.
Zasychani kvetu revy, 15.6.2016
Je to opravdu perenospora na květech vychvalovaného solarisu kdyz na stejných místech háklivé odrudy nic takového nevykazují?Tak to stříknu raději ještě jednou i když někde do květu.
Zasychani kvetu revy, 14.6.2016 Obsahuje fotku
P.S. k fotu.Proti plísni révové a padlí zakročeno kvůli některým stolákům před asi deseti dny. Ještě foto
Zasychani kvetu revy, 14.6.2016 Obsahuje fotku
Letos zasychají některá poupata, ale pouze na solarisu na obou stanovištích.Loni jsem to nepozoroval.Myslím, že sprchàvání to není, když to ještě nekvete.
Co Vaše réva 2016, 15.4.2016
Čípak je to práce.Každý rok se to někde objeví. Děkuji za určení škodné.
Hledám vinaře z moravy, 15.4.2016
Když jsme byly na dovče v Mikulově a okolí tak jsem toto sledoval a jediná vosa se motala v restauraci kolem limonády a to jich u Nás bylo loni moc.Tak si myslím, že jich tam tolik není a také je tam révy tolik, že nestihnou všechno zožrať.
Co Vaše réva 2016, 6.4.2016
Omlouvám se, ale obě dnes vložené fotky focené na výšku se po vložení otočily.Budu fotit pokud možno naširoko.
Co Vaše réva 2016, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Před dvěma lety jsem zasadil do čela skleníku řízek somerseru a loni hrozínky dozrály přeci jen dříve.Loni jej následoval Liepajas dzintars a kišmiš 342.Letos se chystám dosadit do čel na vedení vertiko Garold pár Galahadů.
Baltica - Hasanskij sladki, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Baltika sice neslzí jako první, ale nástupem do vegetace trhla i kišmiš 342 zasazený ve skleníku.Obdivoval jsem v Českobudějovickém zahradním centru loni oranžově rašící révu o které majitel prohlásil, že neví, co je to za odrudu, že ji mněly v... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Moc pěkné čtení a zkušenosti z odrudami jsou na stránkách o Otavské viničce z opravdu okrajové oblasti.Pan Vápeník má i pár hlaviček v Brně a na Přerovsku, takže doporučuji zabrousit.
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Má krásné čtivé a hlavně aktualizované stránky.Dejte do vyhledavače bredwine a už se tam doklikáte.To co má v omezeném množství moc nemá k mání, ale dvakrát jsem po dotazu uspěl.V kladrubech jsou stránky již několik let stejné, ani obrázky odrud se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika