Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy - jak na ně?, 13.8.2017 Obsahuje fotku
Takhle to šlo po několika, maximàlně pár desítek zapár dní a pak se vše začalo kazit a lákalo tak akorát mouchy.
Vosy - jak na ně?, 13.8.2017 Obsahuje fotku
Pak mne napadlo, když se ochočily a na toto místo naučily je trochu dokrmovat.Do kilovky na med dám trochu cukru, kápnu do něj vodu nebo dám ždibec medu, za chvilku přijdu a sklenici zavŕu a postavím na slunce.Za hodinku jsou v pánu.
Vosy - jak na ně?, 13.8.2017
Prokousaly kilovku cukru pro včely a to začalo pravé žluto-černé rojení.Tak jsem cukr shrábl a na zbytku začal potvory vybíjet.
Vosy - jak na ně?, 13.8.2017 Obsahuje fotku
Pochlubte se, jak proti nim bojujete.Jako každý ovocnář s nima bojuji každoročně, rozvěšuji a stavím petky se vším možným, pivo,štáva, směs ovoce.Tenhle boj se nedá v takto suchém a na vosy bohatém roce vyhrát.Prokousaly dokonce sítky od breda a... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 12.8.2017
Tak Solaris k tomuhle datu tolik cukrů, to gratuluji.Solaris je nezmar.Vínko z loňska je stále lepší.Po pŕetáčení začátkem zimy s porovnáním co mám sudovku z Novosedel nebo samodomo výroba z hroznů odtamtaď nedopadla dobře.Ale časem pěkné vínko, co... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 2.8.2017
Listů nechat tolik, co vejška drátěnky dovolí.To už ale bylo vyřešeno osečkováním.Zálistky na vrchu zase za prvním až druhým listem zakrátím.Snažím se to udržet na max 30cm nad horním dvojdrátím, jinak se to začne ohýbat do meziřadí.Radomír
Ochrana hroznů proti ptákům, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Rašlové sáčky od bredíka bohužel nejsou pro vosi zábrana.Prokousaly je na několika místech.Kišmiš 342 není až tak sladký, ale vosám voní.Tak jsem jim nechal hrozen bez sítky, ale raději jdou po sladších v sáčkách.Místní hejno špačků hrozí a tak jsem... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 20.7.2017 Obsahuje fotku
Kišmiš 342 je tady ve třech exemplařích, ale tento jediný roste a plodí super.Bezpeckový a chutově celkem dobrý.Je už k jídlu..Nechal jsem po dvou hroznech na letorostu.Roste opravdu silně a kmen je za několil let dost tlustý.Nějaký čásek medituji o... celý příspěvek >
Zkušenosti se smilem?, 11.7.2017
Roste u nás několik let, dokonce se dole po svahu objevila sazenka, z které je také obstojný kopeček.Ale pokusy s řízkovàním nevedly k úspěchu.Povedlo se někomu namnožit?Koukal jsem po semenech a nic.Podělte se o své poznatky.Děkuji Radek
Baltica - Hasanskij sladki, 10.7.2017 Obsahuje fotku
Letos na Baltice zaznamenáno modrání prvních bobulek o 8 dní dříve než loni.Venkovní rekordman, ale rané odrudy ve skleníku již zobeme.
Co mi ožírá letorosty?, 20.6.2017
Myslím, že to mají na svědomí chrousti.Nyní se rojí po nocích.Na třešních dokážou požerem udělat paseku.Včera jsem je kolem vína srážel pálkou ns badminton.Koukal jsem, že koçka je chytala a žrala.To hlava nebrala.
Baltica - Hasanskij sladki, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Tak už je letos pěkně odrostlá, velikostí bobulek natrhla triko i odrudàm ve skleníku, které kvetly mnohem dříve-liepajas dzintars a kišmiš 342.
Co Vaše réva 2017, 15.6.2017
Tak letos první padlí.Po loňské neblahé zkušenosti s krystalem v zimě vyklučeným to letos odstartovalo rondo.Fazochy průběžně vylamuji, slabší letorosty jsou již vylámány a tak jsem sáhl po síře a odstranil listy kolem hroznů.Hlavy 7-10 dní po... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 2.6.2017
Letos na jednom letorostu somersetu i pět květenství,3-4 je jeho standart a vše vždy utàhl bez následků v příštím roce.Dokonce jak psal Bredík opravdu zvětšil hrozínky s vyšším věkem.Na jihu Čech je v plném květu, hlava ve skleníku má již... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 2.6.2017
Letorostů nechat raději více.Asimiláty se budou pro zesílení kmínku a rezerv na zimu určitě hodit.Somerset zkousne více hrozínků i v druhém roce.Na plodnosti příští rok se to nijak neprojeví.Somerset je u mne v 5 exemplářích a nic jsem druhým rokem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika