Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Monilioza - postřik, 4.9.2016
mě už spapala polovinu švestek na Stanley, plánuji preventivně na podzim a na jaře omýt větve mědnatým postřikem, při kvetení meruněk půjde zbytek Horizonu i na švestky a pak se uvidí...
Stanley - nejde dužnina od pecky, 31.8.2016
Zatím jsem narazil na jinou tabulku - jsou tam zajímavé údaje o čase potřebném pro dosažení reziduálních koncentrací akceptovatelných v rámci integrované produkce pro kojeneckou výživu u jablek a jedná se o řády měsíců po aplikaci - např Thiram 181... celý příspěvek >
Stanley - nejde dužnina od pecky, 30.8.2016
Je fakt, že Č.rodna monilii na plodech neměla, ty dotýkající se Stanley hnijou jedna za druhou. Chci jít do Toptaste. Nějaký manuál pro integrovanou produkci jablek a rezidua pesticidů mám z diskuze stažený, můžu ho sem dát, pokud bude čas.
Druh juky a jej odolnosť, 16.8.2016
existuje celá řada mrazuvzdorných juk, některé vydrží pod -20st., jiné sotva slabý mráz. Zkuste a uvidíte.
Roubování, 13.8.2016
doporučuje se na jaře. U mě některá očka mají nalité pupeny a kdybych je seřízl nyní, určitě vyroste mladý letorost bez šance na vyzrání, který by mohl zmrznout. Také záleží o jakou dřevinu jde.
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 12.8.2016
Asi půjdeme do toho Alka, ale Stiga ještě taky není úplně že hry. Pro Alko hovoří mimo jiné i plastový koš... Mám ještě dotaz... Byli jsme se podívat v hobbymarketech a v Hornbachu mají v nabídce Alko HB 46 BA X a v Obi zase Alko Highline 473... celý příspěvek >
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 11.8.2016
"Nezastávám se Hondy a snažím se být nestranný ale 675ka od BS je co se konstrukce týče nepovedený motor." - a který motor je podle Vás tedy povedený?
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 10.8.2016
Jaký model Alko máte? S jejich motorem nebo s B&S? Díky
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Z Topazu na různých podnožích mám rozporuplné pocity, bohužel nevím jistě o jaké podnože se jedná. Zakoupil jsem jej zřejmě na M26 před 6 lety a držím ho jako volné vřeteno cca 3,5m. Skvěle obrůstá krátkým plodným dřevem, jablka jsou střední až... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 10.8.2016
Tak jsem zase o krok dál - rozhoduji se mezi sekačkami zn. Stiga a Alko. U Stigy vybírám mezi Combi 48 S a 53 S - domnívám se, že 48 by mohla stačit. U Alka pak modely s B&S motory. Díky za vaše názory a pomoc při rozhodování.
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 9.8.2016
Trávu bídnou bohužel (nebo bohudík) nemáme. Roste jako všude jinde. Jen tím chci říct, že nechci být otrokem zahrady a setkat ji každý týden. Což s křovinořezem jsme protože posekat, shrabat a odvozit trvá celý víkend
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 9.8.2016
Zdravím, Prosím vás o pomoc s výběrem benzínové sekačky s pojezdem. Doteď jsme sekali zahradu (cca 800 m2) křovinořezem, nyní bychom rádi pořídili naši první sekačku, ale přiznám se, že nám z toho jde hlava kolem...  Požadované... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Jestli to nebude tím, že každý má jinou chuť..nekdo rád vdolky, jiný zase holky - a co vlastně je na Vašem Mandatu špatné? Můj bych asi popsal jako sladší, bez výrazných kyselin, chrupavá konzistence s nádechem jakési specifické kořenitosti
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 27.7.2016 Obsahuje fotku
Venku mám rajčata čistá, ve skleníku to mají všechna i údajně skoro rezistent Parto a dost se to rozmáhá. Nechtěl jsem preventivně dávat měď před nástupem plodnosti kvůli fytotoxicitě, zpomaluje zrání a špatně se umývá, ale s ohledem na letošní vlhko... celý příspěvek >
Čačanská raná, 20.7.2016 Obsahuje fotku
Ostrava. Máte asi pravdu, díky za upozornění - koukal jsem do pomologie a termín zrání i červenavá barva sedí. Loni měla první 3 plody, tak to nebylo zřejmé.Navíc sousedova lepotica ještě moc nevybarvuje a je ve zralosti tvrdší... pokud to je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika