Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování slivoni - kopulace, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Já jsem kopuloval už někdy v březnu a úspěch je 100% (1 ks)
Jahody - hniloba?, 30.4.2016
zapomněl jsem dodat, že zálivka byla pravidelná a vydatná.
Jahody - hniloba?, 30.4.2016
Možná to tak vypadá na fotce, ale sázím samozřejmě v úrovni původního usazení. Trochu mohl substrát slehnout, nebo byl odhalen zálivkou či vytažen mrazem, ale není to nic zásadního, co by způsobilo takový stav. Byly sázeny s balem, připouštím, že ho... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 30.4.2016 Obsahuje fotku
Loni jsem založil nový jahodový záhon na novém místě, založen před rokem, osázen česnekem, poté dohnojen kompostem a koncem léta vysazena certifikovaná sadba tuším z vodňan. A takto to dopadlo - je to kořenová hniloba? A kde se stala chyba, má smysl... celý příspěvek >
Calypso, 29.4.2016
Skutečně? Tak to žiju taky v bludu... Daník
Turkestánský brest, 27.4.2016
ano, někde jsem to tady už psal, brest má tendenci růst stromově - veškerá síla jde nahoru, kde vytváří silné početné výhony, dole spíše řídne. Prý ale snáší řez do starého dřeva. V porovnání s klasickými druhy na živé ploty roste super rychle, za... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 25.4.2016
zapálil jsem mezi stromy ohýnek a 2 nejrozkvetlejší borůvky zabalil do textilie. zbytek nechame tomu nahoře. Daník
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 23.4.2016
a jak se to bude chovat při dešti, nebude to probíjet? - abyste neměl z kaprů elektrické úhoře
Topaz nepřekonaný, 21.4.2016 Obsahuje fotku
Ještě k padlí na Topazu - všude se uvádí, že jím netrpí, v mých podmínkách, bohužel, ano - viz foto. Více než Jonagold, ten ovšem stříkám na strupovitost. Sklep byl prakticky celou zimu větrán, na podlaze nádoby s vodou a stav jablek velmi dobrý, cca... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 17.4.2016
Boruvky Chandler, Hannahs Choice, Patriot, Bonus, Weymouth + noname, 2 Tomely Tipo, rybíz Ojebyn a další různé namnožené, kiwi červenoplodé, Bohemicu, Sirius, moruše převislou, albu bílou i černoplodou, muchovník Northland, maliny, jahody Karmen,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 15.4.2016
Zestejného důvodu jsem odložil včera černé květináče v zahradnictví. Málem z toho ještě kapala ropa, či z čeho to číňané vyrábí. Na ozdobné kytky ano, ale zeleninu bych v tom raději nepěstoval, uvolňování látek bude dlouhodobé, zvláště na slunci... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 13.4.2016
U mne mají některé Topazy příjemnou kyselinku, některé jsou už poněkud přezrálé – jsou sklizeny z různých podnoží a ze dvou lokalit (225 a 520 mnm) a poměrně pozdě. Letos jim ale velmi konkuruje, světe div se, Jonagold, který loni už nebyl k jídlu a... celý příspěvek >
Málo vody v studni, 12.4.2016
Zdravím, protože nikdo nezná Vaše hydrogeologické podmínky, polohu a provedení studny, studen sousedů atd., odpověď může dát jen další hydrogeolog na místě, případně soudní znalec. Daník
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2016
trochu mě to počasí děsí, prší už skoro 3.den a předtím foukalo a byly přehánky, takže jsem musel 2.postřik nechat po deštích - snad v pondělí nebo možná už zítra navečer. Nevíte jak zpětně eradikativní je Horizon a Zato, případně Talent?..na ten ale... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 6.4.2016
Volil bych lehkou pilku s vykonem pres 2kw a listou do 38cm. Lepsi vetsi vykon a mensi lista. Stihl je zaruka, ale priplatite. Husquarna se nejvice objevuje jako padelky. Jonsered me zklamal, Komatsu take - mozna jen smula na kus. Dolmar 420 mam a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika