Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak mám sestříhnout Meruňku 3 letou?, 6.4.2016
chtělo by to vyfotit celou korunku a třeba ze dvou kolmých stran. Obecně - 5 kosterních větví a jeden terminál ok. Dlouhé koncové pruty o 1/3 - 1/2 na pupen ven, konkurenční výkon na stejné větvi zakrátit výrazně na 1/3 dle zása Zahnova řezu. Mrkněte... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 5.4.2016
U nás bylo O,6mm. V noci rosa je, ale mrzlo nebo velmi chladno. I když amset v Kozlovicích udával infekci už v březnu (to jsem dával Cu). Ostatní předpovědi na eagri apod mi nějak nefungujou. Tlak teď bude na meruně, přemýšlím, jestli bude ještě... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.4.2016
S ohledem na zcela suché počasí stále čekám a čas Č pravděpodobně nastane ve středu před avizovanými srážkami. U Kukyho v poslední době pršelo? 
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2016
PS - to bylo k příspěvku Mikeše13
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2016
Dal jsem si tu práci, nalil si dvojku červeného a článek v odkazu přečetl, diskuze je možná zajímavější než článek.  Skutečně nelze vyloučit, že se lidstvo jednoho dne vyhubí, ale mědí to s vysokou pravděpodobností nebude. Chválím autora za... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 27.3.2016 Obsahuje fotku
Zvažoval jsem, že využiju svátků a že po jarním postřiku mědí půjdu do Syllitu nebo Thiramu. Pupeny se začínají otevírat, ale zatím to není klasické myší ouško a počasí je suché, tak asi zkrotím netrpělivost, aby to nebyl zbytečný postřik. Loni jsem... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.3.2016
Myslím, že není třeba stříkat do květu, ale před rozkvetením a při odkvětu po opadu okvětních plátků. Nejde jen o toxicitu pro včely, která u Zato a Horizon, myslím, není klasifikována, ale také o to, že včely nosí rezidua pesticidů do úlu a med se... celý příspěvek >
Kidd´s orange, 21.3.2016
No vidíte a já jsem ho spokojeně přerouboval - holt každému chutná něco jiného... Daník
Opravný řez Admirálu na M9, 20.3.2016
Fotku nahravam z hardu, kde je nastojato. Pokud ji obratim na bok, nahraje se stejne😞
Opravný řez Admirálu na M9, 20.3.2016
ať vyfotím jak vyfotím, vždycky se to automaticky převrátí naležeto...
Opravný řez Admirálu na M9, 20.3.2016 Obsahuje fotku
Předpokládám, že jste to myslel takto zhruba
Opravný řez Admirálu na M9, 17.3.2016
Máte pravdu, že pokud zůstane tažná síla větve nahoře, spodní už výrazně nenarostou. Ještě půjdu na stromek kouknout, jak to do budoucna bude s výškou - jsou tam hned vedle maliny a rybíz, takže nízké větve kolem 60cm by nesmyslně zarostly do houští,... celý příspěvek >
Opravný řez Admirálu na M9, 16.3.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem to tak říznul, čas ukáže, jestli se dole podaří vytvořit nějaké smysluplné ovětvení, nebo bude začínat ve výšce 110cm nad zemí... polokmen na M9
Opravný řez Admirálu na M9, 15.3.2016
To je ta modrá varianta - jenže to by bylo 1.patro nejmíň metr vysoko, to jako polokmen na M9. Mě by vyhovovalo tak 0,8m aby to podjela sekačka a podešel pes.
Opravný řez Admirálu na M9, 15.3.2016 Obsahuje fotku
Loni jsem zasadil špičák s předčasným obrostem na M9 se záměrem vytvořit vřeteno nebo volný vřetenový zákrsek. Na doporučení prodejce jsem oproti svým zvyklostem nezakrátil terminál a vzniklo tohle. Předčasný obrost zůstal zkrnělý a nahoře vedle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika