Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 30.6.2016
Těch faktorů je skutečně nespočet, mrkněte třeba na kiwiforum. Olivy nechavam v kvetinacich venku max do -10 a pak ve skleniku, v nejvetsich mrazech je schovam. Letos netreba. Fík Brown T. je na tom o něco lepe, první cca 3 roky se doporučuje... celý příspěvek >
Lokální šarka, 22.6.2016
Pěstujeme slivoně, Blažek, Kneifl: "Při silném napadení stromu se často projevuje nesystémové rozšíření viru v rostlině, kde může být část větviček zcela bez příznaků... někdy se může choroba dostat do latentního stavu, kdy je zjistitelná jen... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 9.6.2016
Vy jste nějak napřed, na ostravsku zatím ani nerůžovějí, jižní Slovensko? A která odrůda to je, vypadá dobře.
Topaz nepřekonaný, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Je to pro mě jako malý zázrak, ale dnes jsem vytáhl ze sklepa poslední jonagoldy a asi jeden Topaz. V červnu... žena konstatovala, že je s podivem že ač vizuálně trochu zavadlé, jsou stále křupavé a nejsou moučnaté. Chuť velmi dobrá, jak se to... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 5.6.2016 Obsahuje fotku
no, řekl bych, že tak brutální výskyt strupovitosti v červnu jako nyní v ms kraji snad nepamatuju. Dnes jsem na jonagoldu pravidelně ošetřovaném proti strupovitosti objevil pár dosti napadených listů, šplíchnul jsem Talent a Zato + Calypso na mšice.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.6.2016
Obaleči jsou dle eagri portálu u nás ještě zalezlí, ale denně prší a teploty vystupují na 23-28st. takže Venturia si určitě lebedí, jabloně jsou mokré od odpoledne do rána a jsem zvědav jak dopadnou velké neošetřené jabloně na chalupě... Doma v... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 29.5.2016
Potřeboval bych co nejdřív stříknout na strupovitost, ale pořád se tady střídají přeháňky. Vzhledem k teplému deštivému počasí a doby od posledního postřiku 11 dní (Flint plus, předtím Talent+Zato) to už docela spěchá. Měl jsem v plánu Score, ale dle... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
Čte se to zajímavě, ale není to trochu jako anketa o nejlepší auto? Znamená to nejrychlejší, nejpohodlnější, nejhezčí, nejbezpečnější, nej do terénu..? A kolik jich průměrný člověk vyzkoušel?Takže majorita v ČR odpoví "ta moje škodovka"! Z hrušek... celý příspěvek >
Houbové onemocnění na jehličnanu?, 7.5.2016
vzheldem k tomu, že se rez h. na tuji nevyskytuje, bude to asi jiná houba
Jahody - hniloba?, 2.5.2016
ihned po rozkrojení, ano
Jahody - hniloba?, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Díky za odkaz. Tady jsou jahody na řezu, pokud to někomu pomůže k identifikaci problému. Evidentne se choroba objevila na několika trsech v bezprostředně sousedící 3 roky staré výsadbě, kterou se chystám po sklizni zlikvidovat. Rád bych založil nový... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
No, vidím již delší dobu, že je zde módou namísto rad napadat tazatele. Nějak ta atmosféra ve státě je vidět nejlépe na internetu, za volantem a na podobných anonymních místech... Nebo je to českým rysem. Anonyme 228.227, 233.232 a jiné měnící se... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Nevím, jestli jste četl i můj první příspěvek - jahody jsou založeny na NOVÉM místě (předtím česnek a před ním tráva). Co podle vás znamená chaotická? Tedy Elsanta je choulostivá... takže se jí vyhnout? a jak to dělají velkopěstitelé, kteří ji... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Odrůdu nevím, možná to byla Elsanta, kupoval jsem i Koronu a Karmen. Asi to chtělo Talent ap.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.5.2016
Řekl bych, že pokud je houba prolezlá ve dřevě, nic už strom nevyléčí. Menší napadení lze řešit odstraněním větve, ale když už se jedná o kosterní větve, akorát si nakazíte ostatní stromy. Takto zahradničí můj soused - už 3 roky ořezává torzo merunky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika