Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Černá" sousedova studna na mém pozemku, 27.2.2016
Ano, dohoda je ideální řešení - pokud je možná. Na druhou stranu vydržení bych se neobával, pokud je studna černá stavba, tak de facto neexistuje a jedná se o nedovolený odběr, pak takové protizákonné právo jistě nikdo vydržet nemůže. Teoreticky... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Pytlík je jen provokatér, o podstatu problému mu nejde
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
sekeru, abyste přesekal hlavní kořen. Rýč hlavně později, až ho budete vyrývat a vyhazovat
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 24.2.2016
Testy je někdy třeba brát s rezervou, o tom by se daly popsat stránky. Co se ftalátů týče, jsou pouze v některých plastech (Čína jede), rozhodně ne v sáčcích na mléko. Vstřebávají se i přes kůži, o množství by se jistě dalo polemizovat. Že jsme... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 24.2.2016
Made in France, Sandvik původem Sweden Danik
Rez marhule, 18.2.2016
Můžete mi vysvětlit, proč meruňu na 15cm?? Budete pěstovat vrby na proutí?Krásné silné výhony jsou základem koruny, zkrátil bych je v květové době zhruba max na 1/2, není třeba korunu zahustovat krátkým řezem. Ten odstraňovaný výhon lze zkracovat i... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 7.2.2016
Drtí větve? Mě tedy PX M2 řežou nádherně, střih je velmi lehký, rozhodně pocitově snažší než u topmodelů Gardena a Fiskars. Maximální rozevření rukojetí zcela ok pro mé dlaně č.10. Nicméně mrzí mě u takto drahých nůžek absence nějakého koženého... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 6.2.2016
Mě to jako Topaz přijde. Mě plodí na 4 stromech - Na starších přeroubovaných stromech se silnější podnoží bývá skutečně drobnější, zvláště v suchém roce jako letos a bez závlahy, ale na zavlažovaném, okopávaném a vhodně řezaném volném zákrsku snad... celý příspěvek >
Řez meruňky, 19.1.2016
To máte úplnou pravdu - moji 2 sousedé takto mají nasazené prakticky všechny stromy, stíní mi už skleník, kus vinohradu i záhony a na opakované prosby o redukci nereagují. Pokud člověk nemá ohleduplnost v sobě, těžko mu ji vysvětlit...
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Třeba v Marimexu?
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Jenom by mě zajímalo, proč Béda ty pily, křoviňáky a sekačky nakupuje každé jaro u stejného výrobce, když mu vydrží jen do příštího jara.
Řez mladé třešně, 16.1.2016
Koukal jsem na ten KGB systém na Youtube ap. a připadá mi neuvěřitelně brutální. Mám 2 třešně na Gisele, ale netroufl bych si to zkusit z obavy z jejich zmičení. Přijde mi to jako takový řez na vrbu, zcela popírající zásady Zahnova řezu a vytvářející... celý příspěvek >
Dukát, 6.1.2016
Dukát v Beskydech 520 mnm jsem přerouboval - nikdy na něm nevyrostlo nic solidního, pihovitost (bez ošetření) veliká. V konkurenci všude naroubovaných nádherných Rubínů neměl šanci
Becoky, 5.1.2016 Obsahuje fotku
Vysusene becoky jsou asi takto velke, po namoceni a pripadne uvareni je velikost asi o polovinu vetsi. Toto je z urody 2014, loni temer nemely lusky senena, bylo to vsude slabe asi dusledkem extremniho vedra. Danik
Zazimování vinné révy, 5.12.2015
Já balím kmínky do novin nejmíň 20 let a nikdy mi neodešla ani jediná hlava. Na jaře to brání též přehřívání a předčasnému rašení. Jistě nakopčení je taky možné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika