Příspěvky uživatele - 7.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Placatá broskev - praskají plody, 5.6.2016
Letos mám na zahradě poprvé placatou broskev. Omylem - místo kulaté nektarinky:), takže odrůdu neznám. Krásně rostla, nemá kadeřavost, plodů má hodně, i když je první rok. Byla v květináči. V deštích, které nyní u nás byly, ji ale popraskaly... celý příspěvek >
Redlove, 25.5.2016
Redlove mám na okrasu v záhoně květin:):) naroubované na staré jabloni - měla hezký kmen:). Nemohla jsem odolat právě růžovým květům a čarveným listům. Mám ale Odysso. To je prý z těch kyselých nejméně kyselé. Je prý odolné k padlí a strupovitosti,... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
Nápad se mi líbí. Nestálo by za to ještě připsat podmínky pro pěstování, zda stříkáte...? Z.
Drien neplodi, 24.5.2016
Teoreticky prý ne. Má být samosprašný. Ale asi to tak úplně nebude. Měla jsem pouze jeden velkoplodý dřín, krásně kvetl, ale plody téměř neměl (1m výšky/ 3 plody). Letos mám již 2 a plodů je rozhodně více. Dříny v okolí nás nejsou nebo o nich... celý příspěvek >
Nůžky z Lidlu, 16.5.2016
Nůžky Fiskars s převodem na větve 2,6cm jsem měla nové na jaře. Stěží ustříhly 1,5 cm čerstvé větve. Vrátily jsme je. Manžel říkal, že asi chtějí promazat, ale dělejte s nimi něco, když jsou nové a dají se bez problému vrátit (z e-shopu). Tak už je... celý příspěvek >
Nektarina Honey Kist, 14.5.2016
Na podzim jsem koupila nektarinu Honey Kist. Je z Limbachu. Krásně roste, byla koupená v květináči. Mělla spoustu květů a teď má i hodně plodů. Vůbec netrpí kadeřavostí - proto jsem ji i kupovala. Měla to být "normální" nektarina. Je divné, že plody... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
To je možné, že to bylo padlí. Ale chuťově je výborný. Z.
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Kodrjanku budu mít na východní stěně pod střechou spolu s Bulgaria, tak se uvidí. Jde tam myslím slunce i přes den od jihu.  Když tak ji přeroubuji. Pan Knížek my myslím říkal, že chce teplo. Sulfok Red je také docela v pořádku. Jen loni v... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Kontakt na Slovplant jsem měla ze stránek Zahradnictva Limbach. Pokud je to takto, je to smutné. Víno od pana Knížka vinnareva.com popisu pokud jde o plísně odpovídá. Nestříkám a to co má být odolné plísni, opravdu je. A to u mě zlobí trochu i... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Až teď jsem si všimla, že to víno chcete měnit. Můžete zkusit přeroubovat/ přeočkovat - bude plodit dříve. Prý dokonce ten stejný rok:). Včera jsem vinnou révu přeočkovávala - má se dělat až když je teplo. Ale musíte mít rouby ze zimy. Jinak... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Mrkněte na nabídku zahradnictví Knížek. Mají velký výběr odrůd - i stolních a i bezsemenných. Ne všechno mají na webu. Ale i tak je tam toho dost. Záleží co od vinné révy očekáváte. Sazenice mají kvalitní. Kupuji si víno nyní jen od nich.... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 6.5.2016
Loni jsem pěstovala rajčata Juliet. Mají být odolná k plísni. A opravdu byla. V dešti se osvědčily. Překvapily mě mile v zimě. Když začíná mrznout, rajčata otrhám a mám na bedničkách a postupně spotřebováváme. Rajačata Juliet se nescvrkávaly a... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 5.5.2016
Můžete prozradit pěstitele/ školku/ prodejnu? Vistarich je rezistentní odrůda, která se v ČR špatně shání. Proto mě to zajímá. Třeba mají i jiné zajímavosti. Na štítku je vidět nějaké logo, ale nic mi to něříká. Z.
Rouby meruněk - Hardcot, Radka, Darina, 5.5.2016
Ono to není zase taková hrůza, zrají tu broskve, rezistentní vinná réva a i fíkovník u zdi v suchu:). Jenže je tu vlhčeji a plísním se daří. Problém mají i rezistentní angrešty. Meruňky jsme tu měli dříve dobré. Jdou tu. Svah je mírný a v létě je tu... celý příspěvek >
Rouby meruněk - Hardcot, Radka, Darina, 5.5.2016
Děkuji. Ozvu se. Zuzka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika