Příspěvky uživatele - 7.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výška vzrostlých třešní, 26.4.2016
Mohu poprosit o radu zkušené, na jaké nejmenší rozumné výšce se dá udržet třešeń na ptáčnici? - konkrétně mám F12/1 děkuji Zuzka
Shanim VVA-1 Krymsk, 26.4.2016
Jak jste dopadl? Máte už VVA-1? Nešlo by napsat do Holandska, ž eto Fytos neprodává "běžným" zákazníkům? Z.
Mezištěpení třešní, 25.4.2016
Loni se zde psalo o mezikmeni - mezištěpení třešní - Frutana (Polsko). Neví ěkdo něco bližšího? Zuzka
Troprichterova třešeň, 25.4.2016
ještě doplnění: Je možné Troprichterovu třešeň zaměnit za jinou? - stromy cca 40-50 let - začíná zrát okolo 15.6. a podle místa na stromě (oslunění) se dá sklízet cca 14 dní (to už je ale pěkně čená). Ideálně zralá je okolo... celý příspěvek >
Troprichterova třešeň, 25.4.2016
Často je diskutována Troprichterova třešeň. Je nějaká jiná ze současných, která by ji nahradila lépe. Tzn. nepraslaka by v dešti. Naopak její chuť, šťavnatá, tmavá šťáva i termín zrání 15-30/6 by si zachovala? Na zahradě potřebujeme tyto... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 25.4.2016
Vadí mi hlavně, že trpí na monilii, praská v dešti a v místě roubování dělá široký kmen - stromek je naroubovaný ve výšce pod korunkou:(. Měl to být strom i na okrasu a ta boule by mi vadila. Na zahradě máme staré třešně - cca 50 let. Myslela... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 25.4.2016
Tak jsem se nechala zlákat a zkontaktovala školku Fikar v Hořicích. Žádné mezištěpení už nedělají. Vnutili mi ptáčnici a místo samosprašné Sweet Early poslali Burlat:(s tím, že je to také samosprašná třešeň. A to jsem chtěla třešeň místo součesné,... celý příspěvek >
Broskyňa Jayhaven na podpníku Adesoto, 24.4.2016
V některé diskuzi najdete i typ na školku v Rakousku, která je asi od Bratislavy kousek a mají tam prý to co v Klivii:). - je to asi diskuze o broskvích. Zuzka
Broskyňa Jayhaven na podpníku Adesoto, 24.4.2016
Dobrý den, podnož Adesoto je kvalitní. Hodí se např. do těžších půd a i vápenatých. V zahraničí se používá i na vřetena. Ale dejte pozor. Když si pročtete diskuze, zjistíte, že např. se zahradnictvím Klivie z Bratislavy nejsou zkušenosti zrovna... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 19.4.2016
Lagunu mám také. Voní nádherně. Je odolná k plísním. A nyní existuje ještě světle růžová Laguna - Sweet. Dnes jsme si ji koupila:). Z.
Rozmnožování ruží, 18.4.2016
Mohu poprosit o návoz na roubování růží do rozštěpu - jak do kořene, tak na kmínek? Kdy? Jak má vypadat roub? díky Zuzka
Dají se ještě teď roubovat třešně?, 18.4.2016
Ráda bych přeroubovala teď planou třešeň. Zapomněla jsem si ale ustřihnou včas rouby. Nevíte, zda se nedají nyní koupit v některé školce...? O odrůdy tolik nejde. Těch planých třešní je na zahradě víc:). Když seženu více odrůd, klidně naroubuji... celý příspěvek >
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
S tím lze jen souhlasit. Jenže, když člověk chce nové (rezistentní) odrůdy a navíc na určitých podbnožích, jsou většinou v zahraničí a ne vždy u jednoho pěstitele:(. To pak ta cena za poštovné a někdy i bankovní převody pěkně... celý příspěvek >
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
To je výborné s tou "SPZ" z Klivie:). Nedalo mi to, a ještě teď jsem došla na zahradu pro visačku Vistarich z Limbachu. Tam je uvedena podnož Adesoto. Asi je tam i kód pěstitele (nebo prodejce?), ale nevím, kde najít."EU Plantpassport AN 1302 Kat CAC... celý příspěvek >
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
Koukla jsem se do starých mailů. Broskve z Klivie dorazily loni 16/4. Byly prostokořené a naprosto bez listů - prostě jak kdyby byly někde v zimě. Trochu mě to překvapilo. Zuzka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika