Příspěvky uživatele - 7.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
Z Klivie jsem stromky Vistarich a Jayhaven objednávala loni na jaře. Vypadaly dobře, ale co se s nima dělo přes zimu se odhadnout nedalo. Pořádně neobrážely. Rostl jim jen vršek. Tuto zimu už nepřežily. Podnože ano, i když také jen částečně. Podnože... celý příspěvek >
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 13.4.2016
Už se o pravosti odrůd diskutovalo jinde. Naposled v diskuzi k "Elegant Lady". Ale lepší bude založit na toto novou diskuzi. Loni jsem v zahradnictví Klivie (Slovensko) zakoupila 2 broskve- Vistarich a Jayhaven. Koupila bych je v Limbachu, ale... celý příspěvek >
Převoz broskví, 8.4.2016
Tady mají po 750:) a více variant. Je to miska na jablka - pro lepší hledání. Zuzka
Elegant Lady, 7.4.2016
Pavle, díky moc za informaci. Ráda využiji. Bude to asi bezpečnější, když stromky nebudou tolik cestovat. Zuzka
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 6.4.2016
Zde je video s návodem jak řezat angrešty, rybíz, jostu. Zuzka
Nejranější odrůdy meruněk, 4.4.2016
Doba kvetení není pro mě není moc důležitá. Jak rychle rodí, bude asi spíše dané podnoží.  Máme Velkopavlovickou a tu monilióza ničí hodně a když nezničí květy, tak pak popraskají plody a je konec. Skoro žádné meruňky nesklidíme. Stačí... celý příspěvek >
Elegant Lady, 4.4.2016
Naprosto souhlasím. Objednávám také raději v zahraničí. Dobrou zkušenost mám kromě "západu" i s Polskem a Slovenskem. Ale na Slovensku jsem se už také "spálila". Protože již v zahradnictví Limbach měli stromky broskvoní, co jsem chtěla, vyprodané,... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 4.4.2016
Chystám se nasadit nějakou ranou meruňku. Zatím jsem si vybrala Radku. Jaké máte zkušenosti s monilií květů a plodů, praskáním plodů v dešti? - v porovnání s ostatními. Zuzka
Sloupovitý ostružiník Navaho, 4.4.2016
Pořídila jsem si letos Navaho, Arapaho. Ale z jiného důvodu, ne že jsou sloupové - to beru s rezervou. U těchto dvou odrůd se uvádí, že jsou odolné rzi.  Máme starší ostružinu a ta má každý rok rez (asi také nějakou "sloupovou" - má velmi... celý příspěvek >
Červenomasá broskev - Starkl, 12.3.2016
Že u nás nikdo nepěstuje ve velkém broskve jako vřetena, je spíš asi proto, že to neumí - nezná. S tou lednicí je to smutné, ale na druhou stranu nechápu, že někdo vysadí velký sad a nemá v menším odzkoušeno, že umí potřebný tvar zapěstovat na... celý příspěvek >
Červenomasá broskev - Starkl, 11.3.2016
Přiznám se, že ani po jendé této podnoži netoužím:(. Ty mají u nás chlorózu. Naštěstí bych typovala že je to možná Marunke - je na ní již dost květů:) a stromek pochází na 100% ze zahraničí - proto je tak "zmršený". Starkl koupil to nejlevnější.... celý příspěvek >
Červenomasá broskev - Starkl, 11.3.2016
:) Je pravda, že když broskev FEST seříznu, jsem schopna z ní vřeteno vyrobit, ale z toho rybízu s korunkou naroubovanou v 40 cm a bez terminálu už kmínek vysoký 70 cm udělat nešel, ani kdybych to všemožně vyvázala a nějak se snažila utvořit... celý příspěvek >
Červenomasá broskev - Starkl, 11.3.2016
Možná bych z toho byla schopna zapěstovat dutou korunu, ale rozhodně ne vřeteno s korunkou nasazenou cca 50/60cm nad zemí:(:(. To musím odríznout celou korunku a začíz znovu:(:(- truchu nesmysl, ne? A otázka co to je za podnož? Máme težkou... celý příspěvek >
Červenomasá broskev - Starkl, 11.3.2016
V únoru jsem si objednala u Starkla červenomasou broskev. K objednávce jsem připojila dotazy. Chtěla jsem znát podnož a tvar stromku (potřebuji špičák na vřeteno). Na dotaz mi odpověděli, že to neví a budou vědět až začátkem března, ať se pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika