Příspěvky uživatele - 7.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mezištěpení třešní, 1.5.2016
Moc děkuji. Tak já tedy zvolím tu "spodní" variantu, aby strom rostl více. Asi očkovat, že? Zuzka
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Ještě by to mohla být fytoftorová hnilova. Z.
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Loni jsem si byla ve Vodňanech natrhat zralé jahody. Porosty měli velmi zničené roztočíkem. Byly jako by spálené. Roztočík se přenáší jednoduše mezi porosty - pohyb lidí, mechanizace, košíků... Záleží odkud ve Vodňanech berou sadbu. Pokud z... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 1.5.2016
Moc děkuji za informace. Pokud jde o odrůdu, asi naroubuji stávající - nejspíše je to Troprichterova. A časem si ještě asi do rokuny naroubuji i jiné (Kordia?). Dlouho jsem hledala jinou odrůdu, ale až na to, že nám stávají třešeň praská v době... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.4.2016
Na podzim jsem si koupila jabloň RedLove Odysso, Je zimní, z RedLove asi nejsladší, prý odolná k padlí a strupovitosti, červené listy a růžové květy. Co šlo, jsem ostříhala a přeroubovala jsem rouby starou jabloň.  Zuzka
Mezištěpení třešní, 30.4.2016
Když chci třešeň vysokou 5-6,tak s mezikmen P-HL-A asi nebude ono:). To už jsem vyloučila. Co bude nejlepší? Půdu máme výživnou, vlhkou. Staré třešně mají okolo 10m. - ptáčnice (a počítat s řezem) - dá se udržet do 5(6)m - podnož... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 27.4.2016
Asi v Polsku mají větší teplo. Na P-H- A mají sady třešní. podkładki dla wiśni i czereśni Z.
Mezištěpení třešní, 27.4.2016
Podnože P-HL-A, B,C zase taková novinka nejsou. Určitě již existují cca 10 let. Testovali je i v Polsku a nenašla jsem, že by byl problém. Z.
Mezištěpení třešní, 27.4.2016
Ty rouby třešní mají právě např. v Holovousích - a celkem i výběr. A co je výborné - mají je ještě teď. Kromě toho slivoně a jabloně (dostupnost jabloní jsme neověřovala). Pokud netrváte na určité konkrétní odrůdě, dá se myslím vybrat. Přehled mají... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 27.4.2016
Pane Rábek, naprosto s Vámi souhlasím. Mám podobné snahy. Jen nemáme tak velkou zahradu a nemohu si dovolit bujné podnože. Na zahradě máme Velkopavlovickou a Bergeron. Jejich likvidace je již v plánu. Kromě monilie květů je problém i s praskáním a... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 27.4.2016
Nevím, proč jste vážený "P" tak arogantní. Navíc vůbec nevíte žádné detaily a reagujete naprosto trapně. Mám v Holovousích větší objednávku, toto je jen detail. A nenapsala jsem ani, jak dlouho čekám na odpoveď:). Jest-li jste z toho pochopil, že... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 26.4.2016
Napřed možná jsem, ale je mi to na nic. Podnož P-HL-B nemám:(. Z Fytosu ji asi nedostanu, Stromky na ní nikdo neprodává (možná jsou již prodané a budou a na podzim). Dalo by se přeroubovat. Čekám na odpověď z Holovous, tak snad. Stejně jak Vám mi... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 26.4.2016
Ano, jde mi o zeslabení růstu. Ale ne až tak, aby z toho byla třešeň cca 3-4m - potřebujeme jí i zakrýt výhled :). Chceme, aby korunku měla ve výšce cca 1,3- 1,5m (podchozí ve vzdálenosti cca 0,5m) a celkovou výšku cca 5 (6)m. Prostě větší třešeň,... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 26.4.2016
Bydlíme na kraji Prahy. Vše je skoro v pořádku. Kiwi má poničené jen špičky listů a ještě jen některé. Ostatní snad OK. Tomel - Nikita, ale i PawPaw jsou naprosto v pořádku. Ale ne proto, že by nemrzlo, ale proto, že nemají vůbec ještě listy.... celý příspěvek >
Shanim VVA-1 Krymsk, 26.4.2016
Proč Vás od VVA-1 zrazovali? Pixy je prý vhodná i pro meruňky:). Zuzka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika