Příspěvky uživatele - 7.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 5.5.2016
Dnes jsem přeočkovala vinnou révu, která plesnivěla... odrůdami- MARS, VENUS, HIMROD. Taj sem zvědavá:). Všechny jsou rezistentní. Himrod je bílý bezsemenný, Venus modrý. Mars jsem zapomněla a nemohu nikde najít, tak musím počakta až bude... celý příspěvek >
Rouby meruněk - Hardcot, Radka, Darina, 5.5.2016
To jsem i dělala, jenže i tak je problém. Plody nám z 80% shnijí. Prostě se jí asi na kraji Prahy nelíbí. Je to severní svah, vlho... Je jí cca 10 let a měly jsme z ní asi 20 meruněk:(: Krásně kvete, ale to je asi tak vše. Musela bych jí v době, kdy... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 5.5.2016
Mohu se optat, kde jste ji koupil? Má cedulku s Kč. Vistarich se mi v ČR nepodařilo sehnat, proto se ptám. Mě také přijde divné, že má v korunce straší dřevo. Zuzka
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 5.5.2016
Teď jsem se byla podívat na zahradě a i na kraji Prahy jsou meruňky téměř bez plodů. Ale zase taková zima tu nebyla. Je možné, že nelétaly včely. Máme Velkopavlovickou a Bergeron. Velkopavlovickou jsem chtěla výhledově přeroubovat - nastal asi... celý příspěvek >
Rouby meruněk - Hardcot, Radka, Darina, 5.5.2016
Nemáte někdo u Prahy již větší meruňku Hardcot, Radka, Darina, popřípadě jiné více odolné monilii? Ráda bych přeroubvala stávající Velkopavlovickou a sháním rouby. děkuji Zuzka
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 4.5.2016
To máte pravdu. Musíte vědět co chcete a znát rostliny a pak si vyberete. Na rostlinách je obvykle jen název. Majitelé se věnují často i jiné činnosti, než jen prodeji. Ale dají se najít. Často ani nemají vše na prodejní ploše. Musíte opravdu vědět,... celý příspěvek >
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 4.5.2016
Velký výběr mají v zahradnictvi Krulichovi. Majitelé ví co prodávají. Mají i různé, co se jinde nevidí - mrazuodolná rozmarýna, velký výběr máty, velký výběr floxů... Z.
Okrasná jabloň Royal Beauty jako "slunečník", 4.5.2016
I když se podaří větve podepřít a vytvarovat, nebudou pak nové přírůstky (bez podpěr) dělat "záclonky"?- nové přírůstky porostou stále dolů. Jen pro případnou inspiraci. Existují i jablka na jídlo s červenými listy a plody - Redlove® Odysso®. Mám... celý příspěvek >
Sázení nakladaček, 4.5.2016
Okurky předpěstovávám. Hlavně kvůli slimákům. Když jsem vysévala, stačili je ožrat, když vzcházely. Nyní, když je vysadím, nasypu okolo nástrahu a většinou jich snědí jen pár. Když povyrostou, už si jich nevšímají.  Pěstuji je na "kari" síti... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 3.5.2016
V Praze Kunraticích, kde pěstují jahody, sází na jaře frigosadbu za účelem sklizně ten stejný rok a ne jen stáleplodící jahody, ale všechny, Jen je třeba hodně zalévat. To může být ale problém. Prý takové jahody jsou krásně velké a řeší tím i termín... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 3.5.2016
Zvolte raději odolnější odrůdy. Ne jen na hnilobu kořenů, ale i jinak odolné. Dá se dohledat. Naposledy jsem jahody kupovala loni v zahradnictví Kruh (frigo sadba), i když trochu s nedůvěrou, ale přišly pěkné sazenice a jsou zdravé. Pak ještě... celý příspěvek >
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016
Bobkovišně mráz vydrží. Spíš jim vadí ostré sluníčko. Mohlo by se jednat o dovezené, ze zahraničí, které nejsou přivyklé na zimu a slunce, ale je to divné. Čím jste hnojili před sázením? Co máte za půdu. Může být spálené sluncem, hnojivem,... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 2.5.2016
Já vím, že máte pravdu. Ale chci to jen zkusit. Podnoží mám 5. Naočkuji jen 2 a výše, aby šlo později přeroubovat, nebo přeočkovat v létě níž. Ty dvě mají výborné kořeny a vůbec nevadnou - jsou již s obrostem. Ty zbývající jsou s horšími kořeny a... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 2.5.2016
Děkuji. Jdu hledat očko:)- nevyrašená bývají u začátku větví (u patky). Když se nezadaří, tak pak v létě. Podnože mi přišly v pátek. Mají krásné kořeny. Tak nasadím a naočkuji.  Zuzka
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Mě ta půda tak hrozná nepřijde. Vždyť ostatní jahody v ní krásně rostou. Roztočík způsobuje menší listy. To je pravda, ale možná ne na začátku. Ve Vodňanech měli ty zasažené porosty hlavně jako by spálené. Ale spíš se kloním k té hnilobě. Proč by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika