Příspěvky uživatele - 84.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky na paprikách, 4.7.2008
no jo ale co mám vyfotit... prožraný listy, vyhlodaný díry do paprik, nebo tu zelenou housenku? Tak zrovna tu málokdy chytnu - jelikož nejsem ranní ptáče ;-) a oni pak zalezou  - že jsou zelené vím od loňska. Pak k podzimu už jich bylo tolik, že... celý příspěvek >
ibišek přesazování, 4.7.2008
no super!!!   Tak teď ještě pravidelně hnojit (já - Kristalon) a oni ty poupátka nesežloutnou a neodpadnou  :-D   .  Hlavně se tím hnojivem vytvoří během léta ještě další :-) no a když ne, neva... aspoň budete vědět... celý příspěvek >
Housenky na paprikách, 2.7.2008
Molice je jednoduchý... těch postřiklů je spousta ale co s těma housenkama???  Už po dva roky se mi usadily ve skleníku a na hryzávají mi moje krásné papriky   .Nevíte jaký přípravek se na to používá? Ta naše prodavačka v zahradnictví... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 6.5.2008
a co třeba ještě za 7.  krmit se B-komplexem? 
Lofos - popínavý, 6.5.2008
S muškátem to asi opravdu nemá nic společného. Já se jen držela toho co mi tvrdil ten stánkozahradník.  Ten můj zrovna teď kvete. Listy to má menší ale květ má snad 4cm. Fialová trumpetka.  
Lofos - popínavý muškát, 6.5.2008 Obsahuje fotku
Něco jsem našla !  na stránkách tuflor.cz LOFOS® Summer cream Sunasashiro P krémově bílá barva květu, dlouhé ozdobné výhony, silný růst, nároky na zálivku - nepřelévat, vhodná do truhlíků, závěsných květináčů a v kombinacích... celý příspěvek >
Dračík - Penstemon, 30.4.2008
Máte s ním někdo zkušenost? Mám ho v záhonku od podzimu, ještě jsem ani neviděla jak kvete ale někde jsem se dočetla, že by se měl na zimu vyndávat. Tak teď ani nevím jestli to přežil :-(  (nevím do jakého místa jsem ho přesně... celý příspěvek >
Lofos - popínavý muškát, 30.4.2008
Loni jsem si koupila tuto rostlinku ale nikde se nemůžu dopídit k nějakým informacím o ní. Můžete mi někdo poradit?
ibišek přesazování, 30.4.2008
 nenapadlo vás, že nemá šanci začít kvést když mu vždycky ten výhon ustřihnete??  Stříhejte je po odkvětu, správně by to mělo být na podzim
oleandr - může jít už ven?, 6.4.2008
Zdravím. Na podzim jsem zapomněla ve skleníku dva květináče s malými cca 2letými oleadnry a když jsem je tam v březnu našla - koukali tam na mě, možná si i zanadávali ale hlavně - PŘEŽILY ZIMU. Takže si myslím, že pokud nebudou hlásit velké mrazy a... celý příspěvek >
oleandr - může jít už ven?, 11.3.2008
Chci dát své oleandry už ven ale chtěla bych poradit jestli je mám dát spíše na jižní nebo na severní stranu. Na jižní mám strach aby jarní slunce nepopálilo listy a na té severní se mi přeci jen zdá být dost chladno - zase mám o ně strach. Ale... celý příspěvek >
Jak se starat o Hořcový stromek, 21.10.2007
Mám veliký stromek, cca 160cm a momentálně má většinu listů opadanou. Vypadá dost zbědovaně....mám mu ještě k tomu seřezat větvičky? Některé jsou opravdu dost slabé. Přes léto mi ani moc nekvetl, spíš měl jenom snahu hnát to všechno do větví a... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 14.4.2007
To bude nějakej sukulent, ne? Něco jako Sloní noha nebo tak něco. Zkuste ji rosit, dát pryč ze slunce a rychle shánět odborníky na jiných stránkách než vám zajde...   Lenka 2
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika