Co je to za kytku?



host - 84.244 (?)
14.4.2007 22:31
To bude nějakej sukulent, ne? Něco jako Sloní noha nebo tak něco. Zkuste ji rosit, dát pryč ze slunce a rychle shánět odborníky na jiných stránkách než vám zajde...   Lenka 2
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
MisaP - (1), 14.4.2007 17:34, zobrazeno: 23093x

Moc bych Vás všechny kteří sem zavítáte chtěla poprosit o radu. Nevíte prosím co je to za kytku??? (Víc ve fotogalerii) Dostala jsem jí jako dárek a moc se jí dařilo teď ale začíná schnout a já nevím jak se jmenuje tak si o ní nemůžu ani nic přečíst. Jak se zalévá jestli nechce přesadit a podobně.

Foto kytky najdete na www.misap.estranky.cz

Díky moc za radu.

Kytka
Kytka
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.244 (?), 14.4.2007 22:31
To bude nějakej sukulent, ne? Něco jako Sloní noha nebo tak něco. Zkuste ji rosit, dát pryč ze slunce a rychle shánět odborníky na jiných stránkách než vám zajde...   Lenka 2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 254.221 (?), 17.4.2007 21:38
Zdravím,
tato kytka se jmenuje Nolina, jinak zvaná Sloní noha.
Připojuji adresu webu, kde si o ni vše najdete - vlastnosti, umístění, péče. Je tam i  obrázek.
http://www.domek.cz/clanky/zeleny/kvetiny/nolina/Default.htm

zdravím p.k.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 103.254 (?), 3.7.2007 19:26
vypada jako Dracaena - dračinec
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 243.189 (?), 3.7.2007 21:01
Tato rostlina se jmenuje sloní noha. Latinsky beaucarnea recurvata. říká se jí také nolina. Přeji Vám mnoho úspěchů při pěstování!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 10.76 (?), 7.3.2008 15:11

je to nolina neboli "sloní noha" (beaucarnea recurvata) je to nepravá palma a je děsně nenáročná. Ani vody to moc nechce ale sem tam by chtěla zastřihnout. taky by chtěl přiměřeně světla (světlej polostín) a s vodou opatrně aby nezačala měknout ta noha ze které to roste. Jinak řečeno zalévat až úplně vyschne a to spodem(nechat nasát vodu a zbytek vylit) Jinak je toho plnej i-net Já osobně mám doma 4 a všechny žijou už déle než 6let a jinam dělám v zahradnictví (agro brno tuřany a.s.) a tam mi toto poradili a zatím to funguje. Jo a zasichání konečku je úplně normální to k tomu patří a pokud se vám to nelíbí tak to normálně ustřihněte a je zase pěkně zelená :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 10.76 (?), 7.3.2008 15:13

jo a kdyby ještě něco tak se můžete ozvat na 399909948 to je moje ICQ. Tato zpráva patří k předešle (agro brno tueny a.s.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika