Příspěvky uživatele - 55.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule, 14.4.2015
Nemám to úplně ověřené, ale zdá se mi, že větší roli, než poloha a hloubka zasazené cibulky hraje kvalita a hloubka půdy.  Nejlepších cibulí dosahuji tam, kde je půda kvalitní, kyprá, obohacená pískem, ale hlavně mělká, tedy zrytá sotva na půl... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 14.4.2015
Já jsem se v těch příspěvcích nedočetl, jaký ten trávník vlastně má být, k čemu sloužit. Je rozdíl, jestli je to před vilou, na dvorku nebo v zahradě.   Nejjednodušší způsob je pouze dorovnat nerovnosti povrchu - pískem, substrátem nebo obojím a... celý příspěvek >
Roubování, 14.4.2015
Samozřejmě. Kopulací za mízy lze roubovat stejně dobře jako za vegetečního klidu. Rouby by měly být nenarašené.
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 13.4.2015
Jistě, však jsem taky psal, že kvalitnější značkový stroj je dražší. Otázkou je, zda je nutné sušit v garáži of-road za 1,5 miliónu pro občasný nákup v Albertu, když do práce se jezdí služebním. Totéž platí o posečení 35m2 pažitu před garáží.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
Chtěl bych jen upozornit na malou drobnost. IBC kontejnery jsou vymyšleny na uchování a transport kapalin. Sudy tedy dlouho vydrží, ale to stejné nelze říci o jejich plastových vypouštěcích kohoutech. Zalévání znamená velmi časté pouštění vody a na... celý příspěvek >
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 13.4.2015
Kanadskými borůvkami se ty kamčatské neopylí. Jednak kvetou jindy, navíc je to zcela jiný biologický druh.     O zimolezech (kamčatských) se píše, že jsou cizosprašné. Když jsem si ale kdysi pořídil první keřík (širokodaleko je... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 13.4.2015
Koho?
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 13.4.2015
Vy tedy diskutujete, jako by sekačka na trávu byla  vícegenerační dům či jiná životní investice.  Je to vcelku jasné, kvalitnější značkový stroj je dražší, ale na pár metrů čtverečních je zas možná zbytečný. Kdo se zastydí, když ho... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 10.4.2015
   Fazolky a rajská se zavařit dají, ale měly by být aspoň trochu okyselené. V takovémm případě teplota kolem 100 st. (i trochu nižší) stačí. Ostatně okurky se vysterilují a vařit je netřeba. Není-li obsah kyselý vůbec, tak nestačí ani 100... celý příspěvek >
Odrůda Meruňky Leala, 9.4.2015
U nás tedy dozrává většina odrůd, včetně VP před Lealou.
Jakou třešeň - vyšší poloha, nejlépe samosprašná, 9.4.2015
Zkusil bych možná raději nějakou sladší višeň. V deštích nepukají, snesou většinou horší polohu než třešně, netvoří tak velké koruny a využití plodů je univerzálnější. 
Termín přeroubování, 9.4.2015
Důležitější než datum či stav pupenů je proudění m ízy. Tedy jak dobře jde odloupnout kůra. Počkáte-li do květu, nic nezmeškáte.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2015
Chjcete-li stříkat proti mrazu, tak Championem. Jestli proti úžehu, pak raději Horizon, Zato, Talent, Baycor.
Výroba moštu, 18.3.2015
Šťávu bez rostlinných enzymů nelze nazvat mrtvou. Má řadu cenných minerálů, přírodní cukry, organické kyseliny, vlákninu. Rozmnožením kvasinek zvýšíme množství vitamínů sk. B, ale kvasinkový enzym zymáza pro člověka zas takovým přínosem není.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika