Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 55.217 (?)
13.4.2015 11:43

Jistě, však jsem taky psal, že kvalitnější značkový stroj je dražší. Otázkou je, zda je nutné sušit v garáži of-road za 1,5 miliónu pro občasný nákup v Albertu, když do práce se jezdí služebním. Totéž platí o posečení 35m2 pažitu před garáží.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 55.217 (?), 13.4.2015 11:43

Jistě, však jsem taky psal, že kvalitnější značkový stroj je dražší. Otázkou je, zda je nutné sušit v garáži of-road za 1,5 miliónu pro občasný nákup v Albertu, když do práce se jezdí služebním. Totéž platí o posečení 35m2 pažitu před garáží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 79.200 (?), 13.4.2015 18:14

Zdravím, 

děkuji moc všem za reakce, pěkně se to tady rozjelo wink Má první volba byla AL-KO a tak to asi i zůstane, na Hecht jsem jen narazil, že nabízel více rychlostí, lepší motory, atd, ale nebyl jsem si právě jis, jak je to s kvalitou a skutečně to prodává za menší peníze a v lepší výbavě. A zase nechci dávat za sekačku 20 tisíc, tak proto jsem chtěl zvolit takovýto střed bych řekl.

Každopádně děkuji.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.170 (?), 14.4.2015 21:57

A co tak ještě značku Vega. Sice se to tváří podobně jako Hecht, ale podle známého servisaka je to postavené jinak - lépe.

Já tedy mám rotavator Vega už druhým rokem s motorem stejným jako maji sekačky Vega a maximální spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 216.228 (?), 15.4.2015 8:12

Shodou okolností mi právě přišel dubnový zpravodaj dTestu, kde mimo jiné hodnotí i sekačky. Asi by stálo za to se podívat na jejich výsledky, já jim hodně věřím, testy u nich jsou opravdu nezávislé, na rozdíl od hodnocení, pořádaných různými časopisy a podobně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 79.200 (?), 15.4.2015 16:08

Zdravím,

děkuji, zkusím se podívat na Vegu i dTest, i když nevím, na kolik mám těmto hodnocením věřit wink

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 38.221 (?), 16.4.2015 2:48
Když už se vrháte po asii, tak ať to má aspoň běžný motor a ne alá čina.Jednoho času jsem si prošel dostupné sekačky a použitelná mě připadla do užšího výběru z dálného východu jen weibeng (nebo tak nějak),ale prodávaná u nás v železářství společně s alkem, tak jsem ji taky vypustil, protože servis nedělali.Honda byla pro moje účely zbytečná(250m2),tak nakonec to padlo na stigu (limit do 10000kč),má b&s motor, pojezd,měkčenou rukojeť, sklopný rám rukojeti.Zvláštní je, že se čínské značky cenově zvedají, ale motory mají stále aušusové-praskající šnůry, nefunkční víčka nádrží, zaplavený motor.Chápu když si to někdo koupí za 4-5tis.,ale za dvojnásobek už to postrádá logikug
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 57.90 (?), 21.4.2015 16:10

Pozor dodavatel sekaček pro Vegu (značka sekaček Ve-ga) v Číně FIRMA GYG zkrachoval a tedy hrozí akutní nedostatek ND. Samozřejmně pokud se nepostaví znovu na nohy pod jiným názvem, Jako se to běžně děje u nás v Čechách. Ale to je otázka protože s Číně soudy fungují a majitel je zavřený

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 214.41 (?), 4.5.2015 10:49

Zdravím,

tak tento týden to snad doladím a pak se pochlubím laugh Vypadá to asi na to AL-KO a co jsem četl, tak bych chtěl jedině s motorem od B&S. Záběr 46cm a to má jen jedna, páč nemáme extra velkou zahradu a 51cm by možná bylo už zbytečně moc, je těžší a předpokládám i méně ovladatelná wink

Zatím se mějte fajn.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 214.41 (?), 6.5.2015 14:05

Zdravím,

tak sekačka objednána, nakonec jsme zvolili dražší model, sice má věci, které nevyužiji asi, jako boční výhoz či VARIO pojezd, ale v této kategorii, s šířkou sečení byla jediná s motorem B&S, který jsem chtěl, přeci jen přes 40 let je více než u motorů AL-KO, které vyrábí 3 roky a navíc je uložen i v jiném pouzdře a tak: Benzínová sekačka AL-KO Highline 475 VS.

Mějte se fajn a děkuji za vše wink

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika