Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní kala, 20.5.2009
pokud neni zasahnuta cela cast tak lze ji zachranit, ale musi tam byt videt nejaky pupeny...
Keř z Kypru, 10.5.2009
tento keř je zarucene sapan, take ho mam, bud ma kvety jako vy na teto fotce nebo i ciste zlute...
Uchovávání vyrytých cibulek tulipánů, 8.5.2009
vhodne je presazovat narcisy tzv. ze zeme do zeme-i s nati, nemusi se cekat az bude nat seschla a zbytecne pak vyryvat cibule-tento postup se dela jen proto aby se mohly prodavat! takze nemusite s narcisy vahat...
Zahradní kala, 26.4.2009
zalezi na podminkach a take jak hluboko jste ji sazela, take pokud jste hlizu nenamorila, mohlo dojit k hnilobe hlizy...
Medinilla magnifica, 16.4.2009
diky moc, pokusim se ji jakkoli vyhovet, ale asi bude opravdu dost narocna...
Medinilla magnifica, 14.4.2009
díky moc, takze snizit teplotu behem zimy?...a to by i tak potrebovala dost svetla?nebo ji mohu uskromnit naroky na svetlo behem zimy, kdyz odpociva?diky M.
Medinilla magnifica, 13.4.2009
pekny vecer, koupil jsem si tuto rostlinu-moc se mi libi, mate s ni nejake zkusenosti? docetl jsem se, ze chce hodne svetla a vys.vzdusnou vlhkost... ale zkusenosti jsou prece jen veruhodnejsi... diky
Identifikace tří keřů, 7.3.2009
1.a2.fotka je urcite Lantana camara-libora, 3.zatím tápu...
Albizia, 7.3.2009
Pekny den pestitele, jakpak vypadaji Vase Albizie, co letosni zima?
Co je to za rostlinu?, 7.3.2009 Obsahuje fotku
ano je to Castanospermum, prodavaji ji v jednom znamem švedskem obchode... rostlina ma podobne naroky jako znama Monstera, tudiz je docela nenarocny, zarucene teplomilný-to podtrhuji. Rostliny obcas chteji pridat mineralni hnojivo, jinak jsou na... celý příspěvek >
Potíže s výsevním substrátem, 1.3.2009
ja mam zkusenosti dobre, jen pokazde dam substrat do stareho papinaku, aby se vsechny negativni organismy znicily... a vse je ok..
Neznámá, 28.2.2009
ano je to skutecne Solandra, mate pravdu, i kdyz Solandry byly v minulosti uvadeny k Alamadam, takze jista pribuznost tu je, ale nepochybne mate pravdu... Solandra
novinka v pokojovkách, 28.2.2009
dobrý večer, asi tak necelý rok pěstuji rostlinu se jménem Cinnamomum, takto jsem ji koupil, nepěstujete ji někdo také? Patří ke skořicovníkům, ale má bylinný růst, vypadá jak jemnější dosna a rostlina skutečně voní po skořici, jen netvoří dřevo...... celý příspěvek >
Popisky k rostlinám, 14.2.2009
rekl bych, ze v oddeleni skla v zahr.marketech, my ji mame v praci, takze nevim presne, ale v tech marketech to zkuste
Paprika pro foliovník, 14.2.2009
Já mám dobré zkušenosti s odrůdou Fantazia-rostla ve foliovniku i venku a kazdorocne jako jedna z mala nezklame, u ostatnich odrud to byva nevyzpitatelne, min.rok jsem koupil i tenkostenejsi odrudu Corno di Torro-je vyssi, mela hodne plodu a vsechny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika