Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Togridia - tygřice, 26.10.2008
vyryjte je, odstrante nat a uchovejte v raseline...
Já se taky pochlubím, 3.10.2008
mne se take libi ta zelenoruzova... sem si alespon koupil pnouci zelenou -Elfe, tak jsem na ni zvedav...
Černo-červená rajčata, 31.8.2008
je to od firmy Hirts, vsechny odrudy byly vysazeny pod sirym nebem, zkusil jsem: Purple Calabash, Black from tula, Black seaman, Black Krim, Aunt rubys german, Green Zebra, Thai pink egg, Big rainbow, White brandy wine. Tak to jsou vsechny barevna... celý příspěvek >
Sklizeň lilků, 16.8.2008 Obsahuje fotku
Tady přikládám foto k mým lilkům... musím opět zdůraznit, že se vyplatí pěstovat zahraniční F1 hybridy...
Albizia, 10.8.2008
ja jsem si koupil semena v Hiolandsku, nabrousil jsem je o brusny papir a vzesly famozne... rostou jak z vody a maji tu vyhodu, ze jsou mimoradne suchovzdorne... v tech kvetinacich je uspech, ze tu poust u me preziji:-))
je to daná odrůda?, 8.8.2008 Obsahuje fotku
Neco jsem tedy nafotil, odruda zacina zrat nyni... odolná proti mrazu i chorobám je vynikající..ničím nestříkám..maximálně se objevují nějaké puchýřky na listech-podobné těm, co má ořešák... jinak paráda...
identifikace rostlinek z chorvatska, 3.8.2008
ta 1.rostlina je Lampranthus a ta 2.nejaky druh pryšce-Euphorbia
Albizia, 2.8.2008
tak jsem videl kvetouci strom ve Vidni v botanické... nektere vetve byly namrzle, ale vesmes se ji tam darilo a havne zde kvetla...
Černo-červená rajčata, 2.8.2008 Obsahuje fotku
tak uz jsem par odrud tech barevnych odrud ochutnal... a jsou dobrá a take patricne hutná..:-)
je to daná odrůda?, 2.8.2008
Dobře, vše nafotím a napišu sem... diky
Hvězdník, 2.8.2008
dobry vecer, tak i ja jsem zkusil po odkvetu vysadit cibuli hvezdniku..z duvodu spatnych zkusenosti pestovani ve kvetinaci-volne na zahon a musim uznat, ze to vypada nadejne... cibule se zvetsila... ne jako v kvetinaci kdy se rok co rok zmensila a... celý příspěvek >
má nová feferonková novinka, 1.8.2008 Obsahuje fotku
nyní..
je to daná odrůda?, 1.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, už přes 20let tu máme vinnou révu, bohužel nevím co je to za odrůdu, pouze se domníváme, že to má být odrůda KARLŠTEJNSKÉ... může mi to někdo prosím potvrdit či vyvrátit? Děkuji
mé jiřiny, 1.8.2008 Obsahuje fotku
další odrůdy...
trvalky na jižní stranu u stěny, 11.7.2008
ano, souhlasím mrazuvzdorne druhy Opuncií a např.Yucca filamentosa..tem extremni upak nevadi, stejne tak lze doporučit Knifofii-kleopatřina jehla, netřesky,rozchodníky, dřišťály...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika