Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
citrónovec japonský, 26.12.2008
uz 2zimy mi uspesne prezimuji venku, tak snad i letos:-)
Copak je to za strom?, 26.12.2008
nadherná!!!
Zantedeschia Green Goddess, 26.12.2008 Obsahuje fotku
pekny vecer, chci se zeptat, nevite jak se pestuje tato kala?nejspise jako ta klasicka bila, že?-Z.aethiopica...?ovsem v tuto dobu kvete a ja nevim co s hlizou zda ji mam nyni zasadit, pestoval jsem ji jako ostatni barevne kaly-Z.rehmanii... prosim... celý příspěvek >
jakou odrůdu hrušek, 21.12.2008
co se tyce degustace hrusek -letos tak jasne vyhrala odruda Delica...
Květina do temna, 14.12.2008 Obsahuje fotku
opravdu zamioculcas je perfektni... ted vyhnal mnoho vyhonu-viz foto
Chilli papričky - pěstování v květníku, 14.12.2008 Obsahuje fotku
jeste drzí zavesene ve sklepe... ale palivost je opravdu megapaliva...
exotické rostliny ze semen z jižní Evropy, 14.12.2008 Obsahuje fotku
pekny den, chtel bych nekoho pozadat o radu, nevim co to je za rostliny... privezl jsem si semena z Chorvatska a pote vysel... vzesly velice dobre, jen nevim oč se jedná... moc díky
Fíkovník, 14.12.2008 Obsahuje fotku
dekuji za odpoved... jinak sem vkladam fotku meho zazimovaneho fikovniku... az to podle zimy vypada, ze to prozatim bylo zbytecne...
jaká orchidej bude vhodná, 13.12.2008 Obsahuje fotku
ted kvetouci..
Fíkovník, 13.12.2008
pekny den, nevi nekdo zda by fikovnik snesl mulcovaci kuru?namnozil jsem si jej a chtel bych ho vysadit na pekne misto, vcetne zakurovani... nevim proto, zda je vapnomilny ci zda by snesl mulc... diky
Amarylis, 5.12.2008
zalivka i hnojeni je uplne stejne, proste v pulce kvetna se vysadi na zahon a osetruji se beznym zpusobem jako kvetinacove kultury, v zari ci rijnu-podle mraziku se vyryji a uskladni nekam do vzdusne a mirne teple mistnosti-jako meciky, po oschnuti... celý příspěvek >
Amarylis, 5.12.2008
no ja je po odkvetu vysadim do volne pudy a to opravdu pekne narustaji, v kvetinacich mi opravdu nesly...
jaká orchidej bude vhodná, 22.11.2008
podle vseho by se melo jednat o teplomilne... jinak jsem se docetl, ze u mnohych hybridnich orchideji se jmena nedavaji... to by jich bylo za den aspon 50 novych odrud!:-)
Proč mi kvete mečík pořád jen bíle?, 27.10.2008
oznacujete si hlizy odrudami?mozna nektere odrudy jsou citllivejsi na houb.choroby a proto odejdou, naopak ty bile, ktere mate jsou otuzilejsi, a proto Vám zustanou vzdy bile...
mečíky (gladioly), 26.10.2008
pokud kvety nevykvetly nyni je mozna pricina v nedostatku svetla a tepla, pokud drive tak do konce zari, ale mozna i nyni bych to nevylucoval jednalo by se o sati trasnenkou...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika