Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilek - vaše zkušenosti?, 11.7.2008
ja nechavam jeden nebo dva hl.vyhony a odspodu odtrhavam listy..
můj úspěch v mém pokojíku, 29.6.2008
to nevim, ale mate asi na mysli A.andreanum a A.scherzerianum... ty jsou bezne a snadno dostupne...
slepici trus, 29.6.2008
zdravim, za jak dlouho bude pripraven slepicinec k prihnojeni?Diky
můj úspěch v mém pokojíku, 29.6.2008
anthurium je toulitka... znama pokojova rostlina..,ale toto je mene obvykly druh..
Rjačata - kroucení listů, 29.6.2008
u me si myslim, ze je to preci jen premirou slunce a tepla... tak aspon, ze se tu maji jak v Jizni Americe:-)
Rjačata - kroucení listů, 29.6.2008
v tom pripade mi to je divne, protoze zadny herbicid sem nepouzil a ani sem rajcata nestrikal..
Černo-červená rajčata, 28.6.2008
to je pravda, že tady to je bída s tema barevnyma... ja sem vetsinou platil 2,99 dolaru-16,50 kc/1dolar, a bylo tam 30 nebo 50 semen... a dopravva byla levnejsi jak tady v ČR!
Černo-červená rajčata, 28.6.2008
bylo to přes online obchod v USA... jelikož byl slabý dolar tak do vyšlo levněji než tady po Evropě-výrazně
Rjačata - kroucení listů, 28.6.2008
to by me zajimalo jak by vypadaly ve skleniku
má nová feferonková novinka, 28.6.2008 Obsahuje fotku
rostliny jsou ve foliovniku a 1 venku... vsechny rostou vytecne
mečíky (gladioly), 28.6.2008 Obsahuje fotku
Tak konečně už první vykvetl:-))
Fíkovník, 28.6.2008
tak i letos se zda, že bude slusna uroda... plodí vám také??zajimalo by mne v jakych nadm.vyskach vam roste a plod,...dik
Rjačata - kroucení listů, 28.6.2008
Dobrý den, poradte proc se mi krouti listy u rajcat... je to snad z nedostatku vlahy, přemíry slunce?...škůdci zde nejsou... jinak rostliny velice prosprerují... rostlinám to evidentně nevadi, ale zajimalo by mne proc se tak deje... diky
Vadnutí okurek ve skleníku, 28.6.2008
jeste bych chtel dodat... podivejte se v okli rostlin zda tam nejsou mravenci... rostlina vypada takrka stejne jako napadena houbou... ale myslim, ze u vas to bude prece jen mykoza...
můj úspěch v mém pokojíku, 28.6.2008 Obsahuje fotku
Anthurium ferreriense...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika