Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černo-červená rajčata, 28.6.2008
dobrý den, já mam 3odrudy cernych, pak i bile, zelene ci ruzne zihane... delaji nyni plody a vypadaji, ze se jim venku moc libi
letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 27.6.2008
pokud si pamatuji, nyni je k dostani na slimaky bio ochrana..naky hmyz parazituje na nich parazituje a dostane se do nich dych.otvorem... a pry do velmi pomaha..
zálivka ze slepičinců, 27.6.2008
doporucuje se prihnojovat do konce srpna... a to hl.druhy, ktere chcete prezimovat a postupne je spotrebovavat behem zimy... jinak ostatni nejdele do pule zari...
Rajčata zničená od krup, 27.6.2008
co je nenavratne ztraceno, ostrihejte... pokud se jedná o tyckova rajska, tak nevystipujte a pockejte az obroste... pote opet nechte jeden vyhon a vystipujte, zkuste je tez prihnojit...
skvoři, 26.6.2008
zdravím, prosím někoho zda nemá zkušenosti s ničením škvorů... jak je lze nejrychleji zničit... miluje jiřiny a lilky... díky moc
jakou odrudu..a zda reva u me pujde, 26.6.2008
no co se tyce barvy..tak bych to videl... pro přímý konzum bílé a na nějaké dobre vínečko červenou odrůdu... veget.doba je zde slušná..až se divím, že hned 1km od nas prsi a tady sviti slunce... a to se stava dosti casto, tudiz je nejspis... celý příspěvek >
co je to, 26.6.2008
Zaručene se jedna o líčidlo americké... plody jsou pak fialové a dot barví
Vadnutí okurek ve skleníku, 26.6.2008
rekneme, ze vadnuti ve skleniku je preci jen vice vyvolano diky houbam..venk.okurky trpi o poznani mene... mene teplo a nizsi vzdusna vlhkost...
Spartium junceum, 22.6.2008 Obsahuje fotku
uz zacal nasazovat poupata... docela tedy rychly... tak uz to tu vypada jak ve Stredomori:-)
Gymnocladus dioicus - nahovětvec dvoudomý, 22.6.2008
pěstuje někdo tento strom?vyrostly mi ze semen tak bych byl rad, kdyby mi nekdo sdelil sve zkusenosti... diky
Jiřiny - vyštipování, 22.6.2008
vystipovat klidne muzete... sice ne cely stoneka, le jen v horni casti... podle toho, jak chcete mit dlouhe stonky... kvet pak bude veliky...
kvetly jak posetile, 21.6.2008 Obsahuje fotku
i ja z tech mych mam radost...
Bessera elegans, 21.6.2008
Mně také, asi pred 10 dny zacaly vzchazet... uz sem myslel, ze to vzdaly... nakonec vsech 5 vzeslo... tak budu zvedav
Peruánský narcis, 21.6.2008 Obsahuje fotku
přikládám tedy foto jak uz mi krasne nakvetly...
Černo-červená rajčata, 21.6.2008
letos vam reknu, mam mnoho techto odrud... vsechny jsou venku ve volne pude... a rostou zatim skvele..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika