Příspěvky uživatele - 4.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mravenci ve skleníku, 7.4.2008
Na mravence se docela osvědčil kypřící prášek do pečiva
co je to vlastně krtek?, 24.2.2008
U nás doma je to taky zajímavé. Mi nemáme na dvorku ani jednu krtinu, nepamatuju si, že by tam někdy byla nějaká a soused za naším plotem má krtin jak máku.  A co ho nejvíc naštve, když mi sedíme v pergole, trávník krásně rovný a soused místo... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 1.2.2008
O víkendu tu pilu 357 XP vyzkouším. Dneska jsem si byl pro ni v prodejně (cca 2 minuty cesty od domova). Na zaběhnutí mi poradil prodavač na jednu nádrž řezat slabší průměry a pak už můžu řezat i silný kmeny. Až ji odzkouším, pak dám vědět, sám... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 31.1.2008
To je přesně ono, někteří lidi lhot nepochopí, že kde je příliš moc reklamy, tak to obvykle něčím smrdí. Proč třeba nemá reklamu v médiech HQ, STIHL..., protože ji tyto firmy nepotřebují. Zrovna na tyto stránky si Mountfield  dává reklamu, furt... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 26.1.2008
Na stránkách Mountfildu jsou uvedeny volná pracovní místa, například vedoucí prodejního centra by prý měl brát až 500 000,- ročně. Další z důvodů, proč jsou předražený pily.
Jak se zbavit vos?, 22.1.2008
Mě si v létě vosy stavěly hnízdo na půdě, lepily ho ze spoda na hřebenáče. Večer jsem hnízdo postříkal morteinem, díry mezi taškama zadělal maltou a od té doby klid. JInak k těm hasičům: před pěti lety nám hasiči likvidovali hnízdo na půdě rodinného... celý příspěvek >
zahradni zebrik, 26.2.2007
Žebřík rozhodně hliníkový. Je lehký, pevný, dá se u něho nastavit potřebná výška, bezpečný a pokud ho i máte venku, tak narozdíl od dřevěného Vám nehnije. Osoně jsem zažil pád z dřevěného žebříku, asi ze dvou metrů, prolomila se příčka, naštěstí jsem... celý příspěvek >
Zuby na pile, 3.11.2006
Podívejte se na www.jonsered.cz , je tam návod, jak správně brousit řetěz.
Zuby na pile, 2.11.2006 Obsahuje fotku
Podle mě je to tím, že je málo mazaný řetěz. Řetěz se pak nedostatečným mazáním přehřívá, piliny se pak na něj připečou. Zvláště u dubu by měl být dostatečně promazáván, protože dub je jedno z našich nejtvrdších dřev, řetěz je zde velmi... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 27.10.2006
Oni existují i vosy divoké? Já měl zato, že je jenom vosa obecná.
Jak často brousíte řetěz?, 24.10.2006
To záleží, jaké dřevo se řeže, jestli je tvrdé nebo měkké. Je rozdíl řezal čerstý smrk, nebo suchý akát, dub, buk ... Dřevorubci v lese brousí někdy řetěz i několikrát za den. Jinak tupý řetěz se pozná tak, že pila jde již těžko do řezu, špicí lišty... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 19.10.2006
Myslíte si, že Xyladecor je špatná volba, když stojí plechovka cca 250,-? I nzámí, kteří s ním pracovali, s ním mají dobré zkušenosti, a to je již pár let zpátky. Já s ním mám natřené zábradlí na balkoně pouze v jedné vrstvě a je pořád jako nové.... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 17.10.2006
Chce to perfektně vybroušené dřevo (čím více hladké, tím méně do něj vniká voda), základní nátěr je nejlepší provést napouštěcí fermeží a pak může být použit Luxol, velmi dobré zkušenosti mám s Xyladecorem, je sice drahý, ale účinný.... celý příspěvek >
drtič na ovoce, 15.10.2006
To foto by bylo dobré, možná by to inspirovalo více lidí, mě to taky docela zajímá, každoročně máme ze zahrádky spoustu odpadu včetně spoustě ořezaných větví z vrb a keřů, pracně se to likviduje, peníze na kvalitní drtič nemám a šmejda kupovat... celý příspěvek >
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosh?, 17.9.2006
V dnešní době se dělají el. pily s minimálním výkonem 1400W,  Narex mají s výkonem 1800W, jinak nejsilnější el. pila je asi Stihl s výkonem 2200W.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika