Příspěvky uživatele - 4.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergoly, 5.6.2006
Sloupky by se neměli spodkem dotýkat patky, klidně je nechte 1 až 2 cm nad patkami, ty šrouby je v pohodě udrží. Kdyby byly sloupky až na patkách, mohli by do sebe odspodu nysávat vodu a počase začít hnít.
pila na tyči, 28.5.2006
Nechte si stromy prořezat, přijde Vám to levnější a máte to bez práce. S tou pilou taky není zrovna nejlehčí manipulace.
Záhadné jevy při řezání, 23.5.2006
Mě už se taky stalo, že lítaly jiskry od řetězu, řezal jsem vyschlé hodně tvrdé silné javorové dřevo.
aby jabloň neplodila, 23.5.2006
Já bych to řešil pokácením jabloně, stejně se jedná o starý strom.
Záhadné jevy při řezání, 23.5.2006
Jiskry mohou létat i od zaprášeného dřeve, stačí sem tam nějaký malý kamínek v prachu.
živý plot z borovic?, 16.5.2006
Já bych zvolil třeba tůje, ty se dají podle mě dobře zastřihávat.
pila na tyči, 15.5.2006
Prohlédněte si stránky s motorovými pilami ( Husqvarna, Jonsered, Dolmar, Stihl...), určitě tam najdete levnější. Těch stránek je na internetu obrovské množství.
Slimáci, 13.5.2006
Snažte se pravidelně udržovat nízkou trávu a pokud možno, aby na ní svítilo dlouho slunce. Jediný způsob, jak na ně je je sbírat a sbírat ( bydlíme u řeky a asi na 400m2 jsme jich nasbírali za hodinu v pěti lidech možná 900) , nejhorší jsou místa ,... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006
takhle se píše správně slovo - kvalitní, ne s Q
oprava skleníku, 11.5.2006
tabule připevníte buď sklářským tmelem nebo silikonem, dnes hodně používaným.
Ředkvičky, 9.5.2006
A taky se nemejí semínka sázet příliš blízko sebe, zázet je od sebe 5 - 8cm a řádky tak 20cm od sebe. S tím chladem souhlasím.
roj včel, 8.5.2006
Může vlítnout roj včel oknem do místnosti?
Kdepak jsou včely?, 8.5.2006
U nás na Domažlicku je včel až dost, konkrétně třeba jich létá dost v naší kolně.
Výběr elektrické pily, 22.4.2006
Může se zapojit na dvoulinku,  prodlužovák by měl mít min. dvojitou izolaci.
Výběr elektrické pily, 20.4.2006
Přesně tak, mám el. pilu o výkonu 1600 W s lištou 35cm a jsem s ní velmi spokojen. Řeže velmi dobře i silné špalky, nedusí se v řezu a řez jde velmi rychle. Když jsem řezal s benzinovou hoby pilou  Dolmar 33, byl znát velký rozdíl. Zatímco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika