zahradni zebrik



host - 4.125 (?)
26.2.2007 21:42
Žebřík rozhodně hliníkový. Je lehký, pevný, dá se u něho nastavit potřebná výška, bezpečný a pokud ho i máte venku, tak narozdíl od dřevěného Vám nehnije. Osoně jsem zažil pád z dřevěného žebříku, asi ze dvou metrů, prolomila se příčka, naštěstí jsem měl jen naraženou ruku. Známý spadl asi z 5 metrů a byl několik týdnů potom na áru, už nikdy nebude moct kvůli tomu vykonávat těžší fyzickou práci, přežil jen díky tomu, že ho včas našli, jak ležel v bezvědomí pod stromem.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 73.233 (?), 26.2.2007 16:05, zobrazeno: 7557x
dobry den, koupili jsme velkopu zahradu se spoustou jabloni ruznych vysek - i kolem 5 m. chceme nyni kopit zebrik na strihani tromu, je lepsi koupit klasicky dreveny dvojak nebo hlinikovy? nemam zkusenosti. co je lepsi? diky
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
M.Amihaesei - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188), 26.2.2007 16:30
Já používám hliníkový a za dřevěný bych neměnil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.125 (?), 26.2.2007 21:42
Žebřík rozhodně hliníkový. Je lehký, pevný, dá se u něho nastavit potřebná výška, bezpečný a pokud ho i máte venku, tak narozdíl od dřevěného Vám nehnije. Osoně jsem zažil pád z dřevěného žebříku, asi ze dvou metrů, prolomila se příčka, naštěstí jsem měl jen naraženou ruku. Známý spadl asi z 5 metrů a byl několik týdnů potom na áru, už nikdy nebude moct kvůli tomu vykonávat těžší fyzickou práci, přežil jen díky tomu, že ho včas našli, jak ležel v bezvědomí pod stromem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 27.2.2007 13:26
Samozřejmě, kdo jednou vylezl na hliníkový žebřík, už z něj nesleze. Výhodou je i to, že se dá složit jako štafle i napřímit jako žebřík. Pochopitelně je několikanásobně dražší, vydrží Vám ale na celý živoz - pokud jej někdo neukradne. Vedle něj mám pro mimořádné výšky jeden dřevěný, používám jej ale stále méně - spíš snižuju koruny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.251 (?), 25.3.2007 16:51
U hliníkového hůř udělaného pozor, aby  v profilu na podzim nezůstala voda. V zimě zmrzne a led profil roztrhne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.1 (?), 31.3.2007 6:47
V  Zahradkari nabizi zebrik s jednou operou ten je vyhodny ve svahu ma sirsi zakladnu pouzivam dreveny tenkrat nebyli hlinikove dostupny . S podek zebriku je 150cm a na horu se zuzuje pohybliva opora ma dobrou stabylitu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika