Příspěvky uživatele - 4.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr elektrické pily, 17.4.2006
Dá se pořídit kvalitní motorová pila PARTNER , cenově asi od 5000 tisíc. Často ji prodávají prodejny s výrobky Husqvarna.
Pergoly, 5.4.2006
Ještě chci dodat, že 4 m3 jsem nezdělal, zbytek jsem prodal.
Pergoly, 4.4.2006
Během týdne Vám pošlu nějaké fotky, nemám ji ale ještě úplně hotovou. Mimochodem , dlažbu v pergole udělám ze starých cihel, je to nejlevnější, nemuselo by to vypadat špatně.
Pergoly, 4.4.2006 Obsahuje fotku
KUlatinu jsem nakoupil od lesů ČR, 4m3  cca 4500,-
Oleo-Mac, 14.3.2006
Co si myslíte o pilách Oleo-mac? Nevím, jaký si mám o nich udělat názor, když mnoho lidí s nimi není spokojeno a zase spousta lidí si je chválí.
Kolik stojí, 26.2.2006
Kamarád má pařeniště přikrytý okny, ve kterých je místo skla pevná folie, je to o hodně lehčí.
ohrádka na kompost, 23.2.2006
Od vyjetého oleje může dojít ke kontaminaci půdy.
Pražce v zahradě, 23.2.2006
Pokud byly napuštěny horkým asfaltem, nemělo by to vadit. Možná by pomohlo je uložit do písku.
co se slimaky, 20.2.2006
Milujou vlhko, nejvíce jich vylézá až po tmě. Sežerou, na co přídou, nás připravily o saláty a o afrikány - asi ze třiceti zbyly jen dva a to velmi ohlodané.
Zahubení pařezu, 20.2.2006 Obsahuje fotku
Zkoušeli jsme s kamarádem udělat řezy do pařezu - zápich motorovou pilou do středu pařezu, u velkýho pařezu i několik řezů (pozor! neřezat moc hluboko a ne úplně ke kraji pařezu - hrozí říznutí do hlíny). Do řezu nasypat sůl a pak je zasypat hlínou ,... celý příspěvek >
Proč nerostou žádné třešně?, 19.2.2006
Pozoroval jste , jestli tam byly včely?
Pergoly, 19.2.2006
Já jsem postavil pergolu z kulatin o průměru cca 15 cm. Kulatiny stály 4000,- ,trámy by stály kolem 15 000,-. Vypadá to docela hezky. Základové patky jsou hluboké 1 m a široké 25cm. Spoje kulatin jsem provedl plátováním a sešroubováním svorníkama.... celý příspěvek >
pila kaprovka, 17.2.2006
Možná by šla použít vyřazená pily z katru. Já osobně bych zvolil motorovou pilu. Pokud je blízko vašeho bydliště půjčovna pil, vyplatí si ji půjčit, obvykle to moc nestojí a půjčujou i profi pily, jinak hodně síly přeji při zpracování buku.
Pila?, 17.2.2006
Dají se pořídit speciální motorové pily pro stromovou chirurgii, používají je například dřevorubci při práci v koruně stromu s horolezeckou výstrojí. Váha pily je cca od 3,4 do 4,1 kg, výkon 1,1 až 1,7 a s délkou lišty 30-35 cm. Cenově se pohybují... celý příspěvek >
elektrická pila, 17.2.2006
Vlastním již 3 roky elektrickou řetězovou pilu Castor Hi-tech 1,6 a jsem s ní velice spokojen. Nařezal jsem s ní již mnoho desítek m3 dřeva a i porazil    několik stromů. Za tu dobu na ní nebyla  závada (kromě výměny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika