Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
Tak ted ste me znejistili, ale opravdu by moje stromky mely byt Pinkcot. Polohu mam cca 240 mnm, coz neni zadna nizina, ale ze by to nikomu jinemu nezralo se mi zda divne. kema83
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
Tak i tady je psané, že zraje Pinkcot na začátku července. I co můj známý má Pinkcot, tak už ho má zralý. Přehled zralosti doporučených odrůd peckovin
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
A ještě ke srovnávání Pinkcotu a VP. Velkopavlovickou jsme měli a samozřejmě je chuťově o hodně lepší. Jenže já tyto nové meruňky co mám s VP neporovnávám, protože to by pak každá nová byla horší. Prostě je hodnotím mezi sobě rovnýma odrůdama a... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
Pinkcot to bude určitě a i ta doba zrání odpovídá kema83
Nejaromatictejsi odruda, 2.7.2015
Tak včera jsem ochutnal meruňku Pinkcot a velice mi chutná - super meruňková chuť a překvapila mě, že je dost veliká :-)
Brouk, 27.6.2015
Myslím si, že jde o larvu slunéčka sedmitečného. O tom, že nakousává třešně jsem neslyšel.
Toptaste - na podzim sázené stromky, 12.6.2015
Jestli se můžu zeptat, ve které školce ve Stážnici jste stromky kupoval? Jinak můžete stromek vyfotit. Kdyby vyrazil jen ten jeden výhon a byl by z ušlechtilé části, tak z něj můžete přístí rok zapěstovat korunku.
Fleky na meruňkách, 5.6.2015
Řekl bych, že šarka to nebude a možná ani strupovitost. Minulý rok jsem měl podobné fleky na Bergeronu a plody v zralosti byly úplně v pohodě.
Šarka švestek, 16.5.2015
Dobrý den, mám na jaře vysazené švestky. Když jsem dnes prohlížel stromky, všiml jsem si, že u všech stromků odrůdy Gabrovska jsou nažloutlé listy a tak trošku mi to připadá jako mozaika šarky. Myslíte, že je možné, že by hned tak rychle byly... celý příspěvek >
Plody na mladých meruňkách, 11.5.2015
Dobře, děkuji za radu. Nechám pár plodů a je to :-)
Plody na mladých meruňkách, 11.5.2015
Dobrý den, mám druhým rokem vysazené meruňky, letos kvetly a některé mají plody. Chci se zeptat, zda plody nechat nebo ne. Aby to mladé meruňky zbytečně nevysílilo.
Housenky na listech švestky, 4.5.2015
Mohlo by se postříkat i mospilanem?
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 21.4.2015
Tak vypadá to, že meruňky tyto teploty okolo 20.4.2015 přežily. I Goldrich vypadá v pohodě. Nevím, jestli tak zaúčinkoval Champion nebo nebyl takový mráz, ale je mi to jedno, hlavně, že se jede dál :-D
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 18.4.2015
Já jsem myslel, že ten Champion ochrání meruňky víc, píšou tam až do -5°C. Do -2°C si myslím, že vydrží květy i tak ne?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2015
No já jsem aplikoval přípravek Champion, a to včera. Jen by mě zajímal, jak dlouho ten "ochranný účinek" vydrží. Nemám z tím zkušenosti :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika