Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 29.1.2015
Ano pan Vsloužil má pravdu, jen slepě napsat nadmořskou výšku nic neznamená. Je rozdíl, jak uvádí např. svah Pálavy (Dívčí hrady) vysoký 428 mnm a opět použiju jeho příklad Jeseník 430 mnm, jelikož Pálava je úplně jiná (velmi teplá) oblast, kde... celý příspěvek >
Okrasné keře pro včely, 8.1.2015
Dobrý den, nevím, zda chcete živý plot stříhat či nikoliv, ale např. dobrý nektarodárný keř je netvařec křovitý, dřín obecný, pámelník bílý. A dále např.líska je zdrojem prvního jarního pylu.
Příprava půdy před založením sadu, 27.12.2014
Chtěl sem se ještě zeptat, zda zásobní hnojení minerálnímihnojivy by na jaře před výsadbu stromků šlo rozhodit přímo na půdu a potom zavláčet? Nebo rozhodit na tající sníh? Jde mi o to, aby se hnojivo dostalo do spodnějších vrstev a na jaře orat... celý příspěvek >
Pincot - neopadaly listy, 15.12.2014
Děkuji, to znám :-) Tak jsou celkem dobré podmínky pro meruňky že?
Pincot - neopadaly listy, 14.12.2014
Mě taky Pinkcot shazovala listy celkem pozdě, mám ju na podnoži wagenheimova. A jestli se můžu zeptat R0ma, Vaše poloha je od Zlína směrem na jih nebo sever? Jen mě zajímá poloha z pohledu polohy pro meruňky.
Švetsky - vláha, 13.12.2014
Dobrý den, mohl by mi někdo napsat, kolik mají švestky v průměru potřebu vody za rok, myslím tím v počtu milimetrů ze srážek. A jaké je rozložení těchto srážek v roce optimální. Děkuji
Postřiky jabloní, 28.11.2014
No mě to zajímá spíš tak všeobecně, nemám žádné ko nkrétní představu. Jen jsem chtěl věděl plus mínus kolik postřiků se aplikuje :-)
Postřiky jabloní, 28.11.2014
Dobrý večer, nevím, jestli to někde tady na foru již bylo zmíněno, ale nikde jsem to nenašel. Zajímalo by mě, kolikrát za sezonu jsou stříkány nebo jinak chemicky ošetřovány jabloně pěstované v sadech, myslím intenzivní sady ne ekosady... celý příspěvek >
Šarka švestek, 24.11.2014
Listy byly žluté, jinak nebyly nijak postiženy, např svinuty nebo nijak poškozeny. Nevím, co to mohlo být, škoda, že sem to nevyfotil. Strom sem vykopal, kořeny vypadaly taky v pořádku. Celý sem pak spálil.
Šarka švestek, 21.11.2014
Pane Vysloužile, jen k těm světlým listům. Letos na cca 12 ti leté švestce, asi čačanská najbolja zesvětlaly všechny listy, bylo to úplně do očí bijící v řadě ostatních švestek. A nakonec celá uschla. Nezdálo se mi, že by na listech měla kresbu jako... celý příspěvek >
Chov holubů, 20.11.2014
Dobrý večer, uvažuji o chovu holubů, spíše pro potěchu, chtěl bych zhruba 3 páry holubů. Líbí se mi pávíci, moravský pštros a king nebo Modena. Zajímalo by mě, zda tyto plemena lze chovat v holubníku na kůlu nebo by to byl problém, protože u všech je... celý příspěvek >
Sázení meruněk a broskví na podzim, 7.11.2014
Já jsem taky meruňky sadil na podzim i na jaře, všechny se ujaly. Ale radší bych je sadil na podzim, myslím, že je to lepší a nemusí se tolik zalévat jako na jaře. Broskve bych asi sadil na jaře, mají mít vyhřátou půdu.
Lze pěstovat meruňky v nadmořské výšce 380mnm, 7.11.2014
Dobrý den, jen by mě zajímalo, jestli v těchto Vašich vyšších polohách ty meruňky máte na chráněném stanovišti nebo normálně v zahradě?
Jakou odrůdu zvolit?, 7.11.2014
Dobrý den, tak včera jsem koupil a zasadil Radku, sice jsem chtěl Leskoru, ale ta už nebyla. Chtěl jsem nějakou ranou odrůdu, jelikož většinu meruněk (Hargrand, Bergeron, Kioto, Pinkcot, Goldrich, Harcot) nemám takto ranou, možná Pinkcot - uvádí se... celý příspěvek >
Pink Lady, 6.11.2014
To je z knihy K. Kohouta, ten obrázek myslím, že? Velmi dobrá kniha i po tolika letech
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika