Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příprava půdy před založením sadu, 13.10.2014
Dobře, na to hnojení se podívám, projdu si takdy nějaké příspěvky. Tak jeden rok ještě chci počkat, ale víc ne, takže příští podzim budu sázet
Příprava půdy před založením sadu, 10.10.2014
:-D neee golfové hřiště určitě zakládat nehodlám. Tak myslím si, že mírné vylehčení pískem by nebylo na škodu. Fotku bych mohl poslat, jak budu na zahrdě tak vyfotím :-) A tu lokalizaci místa myslíte jak?
Příprava půdy před založením sadu, 10.10.2014
Vidím, že se tady rozjela pořádná diskuze :-) Já bych se jen chtěl zeptat ohledně toho hnojení, v tomto trošku plavu, takže když budu chtít hnojit tekutým hnojivem, můžu si ho udělat tak, že rozpustím například NPK ve vodě v určeném poměru a toto... celý příspěvek >
Příprava půdy před založením sadu, 10.10.2014
Děkuji za odpověď, no napsal jste velmi zajímavý příspěek. Takže hnojiva normálně rozpustit ve vodě a aplikovat ve formě zálivky po strom po obvodu koruny? A k tomu hnijení na list, jaké hnojiva používáte Vy? Mějte se
Příprava půdy před založením sadu, 9.10.2014
Dobře, takže mi teda doporučujete tu vojtěšku? A stačilo by, ikdybych ji tam nechal jen sezonu a zaoral všechnu? Jestli za rok vytvoří kořeny do hloubky cca 1 metr, tak by to mohlo stačit. Nebo v jedné sezoně udělá např. lupina bohatší kořenový... celý příspěvek >
Příprava půdy před založením sadu, 8.10.2014
Moc děkuji za reakce, takže : půda je hlinitá středně těžká až těžší - pomezí hnědo a černozemě (to už jsem někde psal), hloubka ornice je dosti velká. Ale i přes to bych chtěl nějakou předplodinu aspoň jeden rok, hlavně takovou, co vytvoří kořeny do... celý příspěvek >
Příprava půdy před založením sadu, 7.10.2014
Stando dobře, děkuji za odpověď, jen jestli mi ještě odpovíte, zda za jednu sezonu ta vojtěška je schopna vytvořit dostatečné mnoství kořenů i ve větší hloubce. :-) A Jiří Vy máte pozemek bývalou zemědělskou půdu nebo ležela ladem?
Množení okrasných jehličnanů, 6.10.2014
Děkuji pane Josefe :-)
Množení okrasných jehličnanů, 5.10.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda doporučujete množit jehličnany výsevem semen nebo spíše řízky. Jde mi o to, že někde jsem četl, že jehličnany ze semen mívají nepředvídatelné vlastnosti atd. A dále jestli by mohl někdo hodný přiloži fotku, jak... celý příspěvek >
Příprava půdy před založením sadu, 5.10.2014
Dobrý den, jak jsem již výše psal, chtěl bych si založit menší ovocný sad, mám Letos po žních jsem pole pohnojil koňským hnojem a dále jsem zasel svazenku jako zelené hnojení. Příští rok 2015 na podzim bych chtěl sadit ovocné stromy. ... celý příspěvek >
Neznámy hmyz ako sa ho zbaviť, 3.8.2014
Já mám radu mojí babičky, ta vždyky říkala, že slípky se musí popelit, to znamená, že musí mít přístup nejlépe k popelu, ve kterém se vyválí a s pak nemají žádné problémy s těmito cizopasníky.
Bergeron je nejlepší, 13.7.2014
Mě se naštěstí zatím na Bergeronu hniloba i strupovitost vyhla, aspoň to tak vypadá. A jsetli se můžu zeptat z jaké jste oblasti, jen tak pro porovnání :-)
Bergeron je nejlepší, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Tak taky posílám fotku mého Bergeronu, foceno dnes. Za pár dní by už mohly první plody dozrávat. Zkoušel jsem ochutnat a ještě jsou kyselejší, ale už by se některé daly :-)
Příprava půdy před založením sadu, 10.7.2014
Dobře, děkuji za užitečné informace. A jen se zeptám, psal jste, že jste ze střední Moravy, můžete sdělit aspoň okres?Abych si mohl udělat obrázek o půdě atd. Děkuji
Příprava půdy před založením sadu, 9.7.2014
TAk to musí být na nervy, vidět, jak ty stromky ničí škůdci, to je asi nejhorší pohled a nejde s tím skoro nic dělat. A jaké hnojivo na list jste používali?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika